Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

 Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

Вийшов друком міжнародний фаховий журнал «Ягідник» №3 – екциклопедія, у якій акумульований передовий досвід вирощування й інноваційні технології ягідництва. Тільки в цьому виданні, що засноване в 2017 році, максимально охоплені відомі й нішеві ягідні культури, висвітлена аналітика ягідного ринку, технології післязбиральної обробки врожаю, а також наукові статті від провідних українських науковців-ягідівників.

Завдяки наполегливості і планомірній роботі ягідівників України ягідництво і сьогодні є успішною і затребуваною галуззю як на свіжому ринку серед споживачів України, так і для заморожування на експорт. Видавці та команда проєкту постаралися в новому випуску «Ягідника» максимально урізноманітнити журнал, наповнивши його прикладами успішного досвіду вирощування різних ягід, а також технологічними подробицями щодо їхнього захисту, живлення, поливу, збирання врожаю і подальшого зберігання. Географія цього досвіду достатньо широка: Закарпаття, Волинь, Київщина, Житомирщина, Дніпропетровщина, Вінниччина, Одещина, Черкащина. А ще ж є закордонні партнери, які підтримують проєкт «Ягідник» і Україну в її прагненні до миру і благополуччя!

На сторінках видання ви помандруєте в далеку Ірландію, а також дізнаєтеся про співпрацю Нідерландів та України в ягідному секторі, про унікальні проєкти та можливості для українських ягідівників інтерв’ю з радником із питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Рейнаудом Наутеном. Про нинішній стан ягідництва в Україні та перспективи галузі розкаже менеджер із маркетингу напрямку спеціальних культур компанії BASF Володимир Воєводін. Прочитаєте, як вирощують садивний матеріал у польській групи компаній In vitro Kusibab, а також як дорощують касетну розсаду лохини в розсаднику «Фруктовий сад АТ».

Читайте в новому випуску журналу «Ягідник» про секрети вирощування суниці садової, лохини, малини, чорної смородини й обліпихи. На сторінках видання дізнаєтеся і про захист ягідних культур, а також технології сортування, заморожування ягід.

Переглянути та безкоштовно завантажити новий випуск журналу «Ягідник» можна тут.

Аби придбати друкований випуск журналу, оформити передплату на друкований журнал на один рік (у 2022 році буде 5 випусків) або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство або підприємство, про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення, – ми з радістю напишемо і опублікуємо статті та новини в журналах і на сайтах «Ягідник» і «Садівництво і Овочівництво. Т.І.».

Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Журнал «Ягідник»

Останні статті