Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

 Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

Шановні читачі, вийшов друком четвертий цього року номер журналу «Ягідник» – енциклопедії українського ягідництва. Традиційно, на сторінках чергового випуску ви маєте можливість ознайомитися з передовим досвідом вирощування ягід і помандрувати у ягідні господарства, розташовані в різних регіонах України – на Львівщині, Київщині, Закарпатті, Рівненщині, а також у Польщі. Що цікавого приготували видавці журналу «Ягідник» цього разу?

Так, читайте на сторінках видання розгорнутий пострепортаж із Всеукраїнської благодійної науково-практичної конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», що відбулася 29-30 вересня у Рівному та зібрала фахівців згаданих галузей із різних куточків України задля підтримки та обміну безцінним досвідом у складних умовах, перед якими всіх поставила війна.

Як і завжди, у полі зору «Ягідника» – цілий комплекс ягідних культур, в аспекті створення та ведення успішного бізнесу. Так, унікальним досвідом вирощування лохини в сезоні 2022 та цінними порадами поділилися засновники компаній «Грасс Авеню», «Бетек», «Нікдарія». На що саме варто звернути увагу, розпочинаючи вирощування лохини, розповів директор розсадника in vitro «Долина-Агро»  Олег БАЗЮК. Про ті сорти лохини, які вирізняються високою родючістю, та про те, як вибрати якісний садивний матеріал, читачам журналу розказали представники розсадника Fall Creek. Про захист лохини впродовж вегетаційного періоду на основі ексклюзивного досвіду компанії «Юнік Гарден» розказавла агротехнолог цього господарства Ельвіра АБСЕЛЯМОВА. Також на читачів чекає ексклюзивний репортаж із польської компанії Kusibab-Wyka, засновники якої розповіли про вирощування якісних саджанців оригінальних сортів ягідних культур.

Про свій шлях у ягідництві, зокрема, у вирощуванні суниці садової, розказав засновник ФГ «Ягідне поле», що на Львівщині. Про сорти суниці садової, придатні для органічного вирощування, розповів представник нідерландської фірми Fresh Forward BV Антон ДОВГАНЮК. Про особливості вирощування малини в умовах Рівненщини ви можете дізнатися в репортажі з господарства «Дедденс Агро». Як потрібно доглядати за суницею садовою та малиною восени, щоб запобігти їхньому вимерзанню взимку, детально розказала експерт ягідного ринку, агроном-консультант Центру фермерських компетенцій Ірина КОБРИНЕЦЬ.

Як побудувати бізнес на вирощуванні порічки? Читайте в ексклюзивному інтерв’ю агронома компанії «Двіпа», що на Дніпропетровщині. Як почати прибутковий бізнес із вирощування смородини? На цю тему – практичні поради від науковців Валентина РОЖКА і Валентини РОЖКО. А про ключові аспекти успішного вирощування ожини та вибір якісного садивного матеріалу цієї культури розказали засновники розсадника «Фруктовий сад АТ».

Родзинка номера – презентація новітніх сортів малини й ожини від польської компанії Niwa.

Які інноваційні технології в ягідництві допоможуть зробити ягідний бізнес більш успішним та прибутковим? Читайте статтю від міжнародного експерта з вирощування ягід, агронома-консультанта Ганни ЛУЦЬКО. Про те, яку техніку використовувати при вирощуванні суниці садової, для того, щоб збільшити продуктивність роботи, поінформували представники компанії «Агро Фрутіка Бишків», що на Львівщині, які мають потужний досвід у механізації роботи на суничній плантації. Які стовпи краще використовувати під час вирощування різних культур – читайте відповіді від компанії «ЄФТ ПЛЮС».

А ще на читачів чекає ексклюзивний репортаж із Чорної гори: власниця екзотичного саду на Закарпатті Наталія МАРТИШИНЕЦЬ-БАБОТА поділилася досвідом вирощування екзотів.

Неодмінна рубрика «Ягідника» – заморожування та переробка ягідної продукції. Так, цього разу про те, як саме потрібно заморожувати ягідну продукцію, щоб зберегти її якість і смак, розкаже технолог із заморожування ягід та овочів Георгій ДЕРМЕНЖИ.

Починаючи з березня 2022 року, на період війни медіагрупа «Технології та Інновації» відкрила безкоштовний доступ до журналів і надала читачам можливість безкоштовно завантажувати їх у форматі PDF!

Попередні випуски журналу «Ягідник» за 2022 рік ви можете безкоштовно завантажити тут.

Запрошуємо вас до співпраці. Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про підприємства, компанії та фермерські господарства на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення в журналах чи на сайтах («Напої. Технології та Інновації»«Ягідник» і «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»).

Контакти:

Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Анна Панкратенкова, менеджер, тел. +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті