Зустрічайте новий тематичний напрямок – ОВОЧІВНИЦТВО!

 Зустрічайте новий тематичний напрямок – ОВОЧІВНИЦТВО!

Війна в Україні змінила життя всієї країни, а особливо це стосується аграрної галузі. Південні та східні регіони, де раніше вирощувалася велика кількість овочів і фруктів, наразі перебувають у тимчасовій окупації або в зоні активних бойових дій. Тому низка українських виробників адаптовуються до нинішніх реалій і зосереджують свою діяльність на вирощуванні овочів. Основна причина цього полягає в бажанні уникнути дефіциту овочів та можливої харчової кризи. Саме тому, щоб бути максимально корисними та цікавими читачам, медіагрупа «Технології та Інновації» додає у свої проєкти (видання та сайти «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.») новий тематичний напрямок – ОВОЧІВНИЦТВО.

Цьогоріч овочевий сезон значною мірою відрізняється від попередніх. Чимало виробників змушені змінювати портфель культур, які вони вирощують, додаючи до них овочі: помідори, перець, картоплю тощо. Всі без винятку фермери зацікавлені в тому, щоб отримати найбільший урожай найвищої якості, який буде конкурентоспроможним не лише на українському ринку, а й на зовнішньому. Тому передові технології, новітні рішення, багатий досвід і ефективні засоби захисту та живлення, про які йтиметься у новій рубриці, допоможуть виробникам досягнути бажаної мети в такій галузі, як овочівництво .

Так, перші статті на овочеву тематику будуть опубліковані в журналі «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», робота над яким уже розпочалася. Зокрема, читайте невдовзі на сторінках видання статтю про діяльність «Уманського тепличного комбінату», а також інтерв’ю з президентом Української асоціації виробників картоплі Миколою Гордійчуком.

Окрім того, в новому випуску журналу буде опублікований репортаж з 11-й Всесвітнього картопляного конгресу (WPC). Захід, який нещодавно відбувся в Ірландії, відвідала співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Надія Ящук.

Нагадуємо, до кінця війни журнали медіагрупи «Технології та Інновації» розповсюджується безкоштовно. Посилання на минулий номер журналу «Садівництво і Виноградарство. Т.І.» – тут.

Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на наших електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення.

Для замовлення реклами, новин, статей на сайти та в журнали«Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», а також на сторінки у соцемережах звертайтеся: Лора Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Журнал «Ягідник»

Останні статті