Зустрічайте новий номер журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»

 Зустрічайте новий номер журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»

Новий випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.», який вперше вийшов друком в оновленому форматі, уже готовий і всі бажаючі мають можливість ознайомитися з ним! Особливість цього номеру полягає в тому, що тема овочівництва з рубрики переросла в окреме тематичне спрямування. Тож відтепер читачі журналу мають змогу дізнатися про сучасні технології вирощування не лише фруктів, винограду та горіхів, а й овочів. Окрім цього, до уваги читачів – технології, спрямовані на збільшення врожаїв і підвищення якості продукції, а також післязбиральної обробки продукції.

Тому читайте в новому випуску журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» про особливості вирощування надурожаїв картоплі, гарбузів, зернових і ягід у господарстві «Дедденс Агро» з Рівненщини.  Ексклюзив номера – досвід успішного вирощування картоплі й цибулі в Ірландії у компанії Country Crest.

А ще на сторінках нового журналу читачі дізнаються про ефективні технології зрошення, які допомагають зібрати високий урожай хорошої якості, про системи для охолодження та заморожування, завдяки яким продукцію можна зберігати тривалий час, про захист насаджень і методи боротьби зі шкідниками та захворюваннями тощо.

Актуальний напрямок, якого не могли оминути журналісти «Садівництво та Овочівництво. Т.І.», – переробка продукції. Тому читайте на сторінках журналу про обладнання, призначене для цього, а також про варіанти виготовлення продуктів з доданою вартістю.

Водночас традиційною частиною журналу залишаються рубрики, присвячені садівництву та виноградарству, зокрема передовий досвід, новітні технології та інноваційні рішення для галузі садівництва, а також журнал у журналі «Горішник».

На період воєнного часу всі охочі мають змогу безкоштовно почитати журнал в електронному форматі, тому попередній і новий випуски журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» у форматі PDF можна завантажити тут.

Аби придбати друкований випуск журналу, оформити передплату на друкований журнал на один рік (у 2022 році буде 5 випусків) або купити видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство або підприємство, про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення, – ми з радістю напишемо і опублікуємо статті та новини в журналах і на сайтах «Ягідник» і «Садівництво і Овочівництво. Т.І.».

Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Анна Панкратенкова, менеджер, +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті