Зустрічайте: черговий номер журналу «Ягідник»

 Зустрічайте: черговий номер журналу «Ягідник»

Єдиного в Україні профільного видання про ягідництво як бізнес

Черговий випуск галузевого журналу «Ягідник» присвячений, як і всі попередні номери (журнал виходить з травня 2016 року) розвитку ягідництва та популяризації споживання ягід. Журнал виходить за підтримки Асоціації ягідництва України і є інформаційним партнером усіх важливих заходів, які відбуваються в Україні та за її межами, і стосуються ягідної тематики.

У рубриці «Ягідництво і бізнес» презентовано розгорнутий репортаж з III Міжнародної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації», під час якої провідні виробники з усіх куточків України, а також з Польщі, Італії, Франції, Нідерландів, Чехії, Молдови та Білорусі підбили підсумки року та сформували курс на майбутнє.

Про власний унікальний досвід роботи у сфері ягідництва та перспективи ягідного ринку розповідає Тарас Баштанник, керівник ТОВ «Українська ягода», яке є одним з найбільших продавців лохини в Україні та поза її межами.

Щоб отримати щедрий урожай і високі прибутки, вирощуючи ягоди, потрібно правильно підібрати земельну ділянку, провести її прискіпливий аналіз та подбати про оптимальне водозабезпечення. Про особливості підбору ділянки для кожної з ягідних культур розповідає керівник ДП «Проектно-технологічне бюро» Сергій Рябков. А директор ІП «Ніф Агро Постачання» Наталія Лут на сторінках журналу дає актуальні поради про те, як захистити плодові насадження від весняних приморозків.

Один з найбільших ризиків у ягідному бізнесі – хвороби рослин. Низку актуальних лайфхаків щодо боротьби з хворобами та шкідниками лохини і жимолості дає професор Інституту садівництва (Польща, м. Скерневіце) Лєшек Орліковський.

У рубриці «Сертифікація» про особливості підсистеми GRASP як складової частини стандарту GlobalG.A.P. читачам розповідає фахівець проєкту Goodfarm Ігор Чечітко.

Низка статей у журналі присвячена технології вирощування різних ягідних культур, які стануть у пригоді тим, хто займається ягідним бізнесом, а також ягідівникам-аматорам. 

У рубриці «Малина» постачальник якісного садивного матеріалу плодово-ягідних культур з європейських розсадників Сергій Новосад розповідає про особливості українського малинового бізнесу, який може і повинен бути успішним. А зі статті агроконсультанта Анни Луцько читачі дізнаються про досвід вирощування малини в Азербайджані.

Рубрика «Іноземний досвід» знайомить читачів з секретами успіху переробників із Сербії. Ця країна, попри нещодавню появу на глобальній мапі постачальників заморожених та перероблених фруктів, вже посіла гідне місце серед світових лідерів сегменту. І не в останню чергу завдяки правильному вибору постачальників обладнання.

У рубриці «Суниця садова» фахівці проєкту «Кластер «Агровесна» – чи не єдиного кластера ягідного напрямку в Україні, – розповідають про реалії ягідного бізнесу та дають важливі поради початківцям.

Цікава та потрібна інформація міститься у розділі «Лохина високоросла». Вже традиційно журнал співпрацює з польськими експертами, які, як і їхні українські колеги, дають важливі поради щодо технології та особливостей вирощування лохини, а також розповідають про власний досвід у цій справі. У рубриці: чому потрібна обрізка для чорниці високорослої  і «золоті» правила цього процесу; досвід з вирощування лохини та інших ягідних культур співвласниці ФГ «Фруктовий сад АТ» Анни Домбровської, а також менеджера з експорту польської компанії Superborówka Вадима Філікса.

Рубрика «Нішеві культури» містить статтю  про вирощування журавлини садової. Ця ніша в Україні наразі є практично вільною, тому тим, хто має намір розпочати цю перспективну справу, стане в пригоді досвід ягідівника Андрія Ковальчука, який успішно вирощує журавлину.

Про перспективи вирощування журавлини і не тільки розповідає «Ягіднику» завідувач лабораторії екологічної фізіології рослин Центрального ботанічного саду НАН Білорусі Олександр Яковлєв. А постійний гість журналу з Польщі, керівник компанії Plantin Тадеуш Кусібаб цього разу ділиться секретами вирощування жимолості, запевняючи, що ця культура є дуже перспективною. У цьому з ним погоджуються і фахівці Інституту садівництва НААН, які розповідають про перспективні сорти жимолості, технології її вирощування та маркетинг.

Про те, якою може бути продуктивність сортів ожини звичайної групи росяники, інформують фахівці Одеського державного аграрного університету.

У рубриці «Зберігання та заморозка» містяться статті, присвячені особливостям переробки ягід – класифікації, пакування, заморозки та відповідного обладнання.

А з рубрики «Юридичний практикум» можна дізнатися поради фахівця щодо того, як не позбавити власні назву сорту та торговельну марку розрізняльної здатності.

Передплатна кампанія на журнал «Ягідник» триває впродовж усього року!

Оформити передплату на журнал «Ягідник» можна:

• за тел. +38 096 491 66 92, +38 068 513 31 87;

• e-mail nti.sad@gmail.com, sad2017@ukr.net.

З вами зв’яжеться менеджер проєкту і оформить замовлення.

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Приєднуйтеся до кола читачів успішного журнального проєкту і ставайте успішними разом із нами!

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *