Зустріч FTrade Club Berries переноситься через епідеміологічну ситуацію в Україні

 Зустріч FTrade Club Berries переноситься через епідеміологічну ситуацію в Україні

Проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти» змінює дату проведення зустрічі резидентів FTrade Club Berries і конференції «Ягоди України: заморожування та свіжий ринок» на невизначений термін через погіршення епідеміологічної ситуації, яка пов’язана з поширенням COVID-19.

– Організатори й учасники заходу до останнього сподівалися, що зустріч все ж відбудеться в квітні, але в такий важкий для нашої країни період здоров’я і безпека людей – на першому місці. Тому ми змушені змінити дату проведення зустрічі професіоналів ягідного ринку та перенести її на той період, коли ситуація із поширенням коронавірусної інфекції покращиться. Найближчим часом ми повідомимо про можливі онлайн-альтернативи для тих, хто зареєструвався раніше або планує зробити це незабаром, – зазначив керівник проекту« АПК-Інформ: овочі та фрукти» Олександр Хорев.

Для всіх, хто зацікавлений у перспективах розвитку ягідного ринку України в цьому сезоні, проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти» 6 квітня провів вебінар «Ягідний прогноз-2021. Новий сезон – нові проблеми?», під час якого свій погляд на розвиток ягідного бізнесу країни представили Олександр Хорев (проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти»), Андрій Ярмак, (ФАО), Олександр Ярещенко (Інститут садівництва НААНУ) і Федір Прима (Аграрна компанія «Еко-Парк»). Відеозапис вебінару доступний на Facebook-сторінці проєкту.

Журнал «Ягідник»

Останні статті