Зрошення ягідника: куди звертатись за допомогою

 Зрошення ягідника: куди звертатись за допомогою

В технологічному ланцюгу вирощування якісної продукції ягідництва, що вирощується як за органічним так і класичним типом, зрошення є однією з головних ланок.

За умов зміни клімату питання зрошення є темою дня. Представники великих і малих сільськогосподарських підприємств різних форм власності звертаються в компанію ТОВ “ВОДОВІД” для вирішення цієї проблеми.

Спеціалісти компанії швидко і якісно виконують роботи з вивчення умов проектної ділянки (клімат, рельєф, ґрунтові умови, якість поливної води), розроблення проектів будівництва зрошувальних систем різної складності та втілення їх в життя.

Как выбрать идеальный полив для ягодных культур

Найбільш доцільною сучасною  системою вологозабезпечення ягідних культур є краплинне зрошення, яке дозволяє найбільш раціонально використовувати кожну краплинку нашого найдорогоціннішого ресурсу.

       Застосування краплинного зрошення сприяє зростанню урожаю до 50% в залежності від культури.

Витрати води в порівнянні з іншими типами зрошення зменшуються в 1,5-4,0 рази, а відповідно система є  менш енергозатратною (1,5-2,5 рази).

Локальна подача води з розчином поживних речовин в потрібне місце (прикущові смуги або зони) забезпечує регульований вплив на ріст та розвиток рослин, терміни достигання  та збереженості ягід.

Окупність капіталовкладень на розроблення проектів та будівництво системи краплинного зрошення за 1,5-2,0 роки робить її привабливою з економічної точки зору.

Контакти для зв’язку:
+380503589829
, olena.vdvd@gmail.com

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *