«ЗМІНИ»: VIII Міжнародна «лохинова» конференція – як це було

 «ЗМІНИ»: VIII Міжнародна «лохинова» конференція – як це було

4-6 березня 2020 року під гаслом «ЗМІНИ» відбулася вже VIII Міжнародна конференція з питань вирощування лохини, організована Hortus Media – видавцем журналу Jagodnik (Польща). Цього року вона мала унікальний характер, адже тривала аж 3 дні.

За цей час можна було отримати багато як теоретичних, так і практичних знань про вирощування лохини, а також поспілкуватися з представниками компаній, які забезпечують виробників лохини усіма необхідними засобами, налагодити багато ділових стосунків та завести нових друзів. Саме для набуття знань, натхнення, нових контактів і розвитку та зміцнення ягідного бізнесу й організовується в Польщі Міжнародна конференція з питань вирощування лохини.

ШИРОКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО І ВЕЛИКА ПІДТРИМКА

Міжнародна конференція ще раз продемонструвала, що це місце, де зустрічається весь світ лохини високорослої. У цьогорічному заході взяли участь майже 850 осіб, в основному це виробники з Польщі, але було й багато іноземних гостей, особливо з України, Росії, Білорусі, Литви, Німеччини, Нідерландів, а також з Великої Британії, Фінляндії, Іспанії, Словаччини і навіть з Ізраїлю. Свої цікаві пропозиції представили на виставці 87 компаній-учасників ринку лохини високорослої, що брали участь у конференції.

СТВОРЕННЯ ПЛАНТАЦІЇ ЛОХИНИ – ТЕМА, АКТУАЛЬНА І СЬОГОДНІ

Навчання, яке відбулося 4 березня (напередодні конференції), було присвячене створенню плантацій лохини. Воно виявилося необхідним і важливим практикумом для виробників і дало їм можливість поглибити теми, пов’язані з підготовкою ґрунту та води до вирощування, підбором рослин, відповідним підживленням перед створенням плантації та під час росту рослин, а також дізнатися, як боротися із часто проблемними шкідниками ґрунтів, якими можуть бути личинки травневого хруща.

Ці теми обговорювали представники Fall Creek Farm & Nursery Маріуш Падевський та Ронні Керстен, а також Матеуш Новацький з Timac Agro Polska та Томаш Доманський з Koppert Polska. Дві додаткові лекції прочитали доктор Павел Кравець з Horti Team і Павел Ваврищук з компанії Polska Borówka. Тренінг виявився дуже хорошим джерелом знань як для тих, хто планує посадити плантації лохини, так і для тих, хто вже виробляє ці ягоди.

Ознайомитись з повним текстом репортажу можна у журналі “Ягідник” №1 (17).

Оформити передплату на журнал «Ягідник»:

• за тел. +38 096 491 66 92, +38 068 513 31 87;

• e-mail nti.sad@gmail.com, sad2017@ukr.net.

Журнал «Ягідник»

2 Reviews

urujecuifxa
1

http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500 Mg <a href="http://mewkid.net/when-is-xaxlop/">Amoxicillin 500 Mg</a> jaf.pvfd.www.jagodnik.info.pko.hh http://mewkid.net/when-is-xaxlop/

enaciraroziqu
1

http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500 Mg <a href="http://mewkid.net/when-is-xaxlop/">Amoxicillin</a> tzn.mpxp.www.jagodnik.info.sbc.bl http://mewkid.net/when-is-xaxlop/

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *