Змінено умови отримання грантів на будівництво теплиць

 Змінено умови отримання грантів на будівництво теплиць

Кабмін вніс зміни до програм грантової підтримки єРобота, зокрема щодо отримання грантів на розвиток садів і теплиць. Так, змінені терміни створення робочих місць, спрощені подання документів, встановлені максимальні розміри грантів і кількість робочих місць залежно від площі теплиці. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Зокрема, зміни стосуються умов надання грантів на будівництво модульної теплиці:

гранти надаються на будівництво модульної теплиці площею не менше 0,4 гектара та не більше 2,4 гектара відповідно до типового проекту з кількістю створених нових робочих місць не менше 14 на 1 гектар площі модульної теплиці для її будівництва (встановлення), придбання засобів виробництва (садивного матеріалу, насіння, технологічного обладнання), покриття витрат на їхню доставку та введення в експлуатацію модульної теплиці з урахуванням максимального розміру гранту:

  • 0,4–0,6 гектара – 2 млн гривень;
  • 0,8 –1,2 гектара – 3,5 млн гривень;
  • 1,6–2,4 гектара – 7 млн гривень;

До заяви обов’язково додається сканована копія проекту будівництва модульної теплиці з кошторисною документацією (відповідно до типового проекту), підписана особою, яка його розробила.

Заяви, подані без сканованої копії проекту будівництва модульної теплиці з кошторисною документацією (відповідно до типового проекту), підписаної особою, яка його розробила, не розглядаються;

За підсумками проекту будівництва модульної теплиці отримувач зобов’язується створити не менше 14 нових робочих місць на 1 гектар модульних теплиць.

Також в порядку надання грантів для садівництва передбачається, що до заяви обов’язково додається сканована копія проекту висадки насаджень, підписана особою, яка його розробила. Заяви, подані без сканованої копії проекту висадки насаджень, підписаної особою, яка його розробила, не розглядаються.

Читайте також: Як інноваційна техніка допомагає зробити ягідний бізнес успішнішим

Журнал «Ягідник»

Останні статті