Жимолость Аврора: і смачна, і продуктивна

 Жимолость Аврора: і смачна, і продуктивна

Урожайність канадського сорту жимолості Аврора на найбільш продуктивних рослинах досягнула 1,85 кг з куща. При цьому середня врожайність становить 1,25 кг, повідомляє директор ТОВ «ФруТек» Сергій Змійчук у фейсбук.

Аврора – сорт середньо-пізнього строку достигання, в умовах Вінниччини збір урожаю розпочався 14 червня 2020 року. Ягоди досить великі: найбільші важать 2,4 г, при цьому середня вага становить 1,7 г.

За словами Сергія Змійчука, смак ягід дуже насичений і виразний, має збалансоване співвідношення цукрів і кислот. Також злегка відчувається гострота смаку та ледь помітна терпкість. Тривалий час зберігається приємний післясмак.

«Сорт має досить щільні плоди з міцною шкіркою та злегка хрящуватою м’якоттю. Ягоди вирізняються порівняно гарною лежкістю та транспортабельністю», – зазначив фахівець.

жимолость

Кущі Аврори сильнорослі, прямостоячі, практично не потребують формування. Плоди на рослині доступні для збирання, що забезпечує гарну продуктивність збору.

«Без перебільшення, можна стверджувати, що сорт Аврора – це наразі один з найбільш технологічних сортів жимолості для комерційного вирощування, а також один з найбільш придатних для реалізації на свіжому ринку», – підсумував Сергій Змійчук.

Нагадаємо :світовий ринок жимолості-2020.

Жимолость – ягода без амбіцій чи суперфуд?

Журнал «Ягідник»

Останні статті