Медіагрупі «Технології та Інновації» – 10 років!

 Медіагрупі «Технології та Інновації» – 10 років!

У лютому 2021 року медіагрупа «Технології та Інновації» святкує знаменну дату – своє десятиріччя. Відсвяткували День заснування компанії 9 лютого 2021 року в межах першого засідання відновленого Винного клубу «Галерея» у ресторані SAIGON (м. Рівне).

Засновники медіа групи «Технології та Інновації» – Катерина КОНЄВА та Надія ЯЩУК, почали розвивати низку інших журнальних спеціалізованих проєктів:

• «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»;
• «Горішник»;
• «Ягідник»;
• «BEER. Technologies and Innovations».

Кожного номера на сторінках цих видань публікується найновіша інформація, що стосується технологічного вдосконалення галузей садівництва, виноградарства, горіхівництва, ягідництва та пивоваріння і популяризації якісної продукції.

Разом з тим, щороку команда медіагрупи «Технології та Інновації» збирає сотні спеціалістів на галузевих конференціях та форумах. У 2021 році, зокрема, заплановані наступні, популярні серед фахівців різних галузей науково-практичні конференції та форуми:

• «Ягідництво і переробка: технології та інновації;
• «Від землі – до готового продукту: зерняткові»;
• «Від землі – до готового продукту: кісточкові»;
• Горіховий форум;
• Форум пивоварів та рестораторів;
• Міжнародний дегустаційний конкурс EAST EUROPEAN BEER AWARD – 2021.

Окрім заходів, адресованих спеціалістам, нещодавно успішно відновив роботу Винний клуб «Галерея», мета якого – популяризація кращих продуктів виноробства та інших натуральних напоїв і продуктів харчування, виховання культури споживання напоїв. Перше зібрання, з участю представників бізнес-еліти обласного центру , відбулося в рівненському ресторані SAIGON, – хоча організатори планують проводити засідання Винного клубу і в інших регіонах країни та за кордоном.

Команда медіагрупи «Технології та Інновації» не збирається зупинятися на досягнутому, об’єднуючи навколо своїх численних проєктів успішних людей, які прагнуть розвитку свого бізнесу і особистого вдосконалення, і які націлені не тільки на власний успіх, а й на розвиток і благополуччя своєї країни.

Більше інформації на сайтах: jagodnik.info, techdrinks.info, forum.techdrinks.info, beertechdrinks.com.

Оформити передплату журналу «Ягідник», а також приєднатися до заходів у якості учасника або партнера, можна за телефонами:

+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті