Журнал «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» незабаром вийде друком

 Журнал «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» незабаром вийде друком

Завершується робота над журналом «Садівництво та Овочівництво», який вперше вийде в оновленому форматі. Адже тема овочівництва із рубрики переросла в ще одне тематичне спрямування журналу, мета якого – пропагування сучасних технологій вирощування овочів – помідорів, огірків, цибулі, картоплі, капусти, моркви тощо, – технологій, спрямованих на збільшення врожаїв і підвищення якості продукції. Традиційною частиною журналу лишаються рубрики, присвячені садівництву і  виноградарству, та видання у виданні «Горішник».

На сторінках журналу висвітлений передовий досвід вирощування різноманітних культур. Як зібрати якісний урожай яблук та продовжити термін їхнього зберігання? Читайте ексклюзивні поради від технолога ФГ «Гадз» Тараса Мельника.

Як вирощувати якісні груші та розширювати насадження цієї вартісної і вигідної культури навіть в умовах воєнного часу? Досвідом поділиться головний агроном компанії «Сади Дніпра» Ігор Бутковський.

Про абрикоси французької селекції, що успішно вирощують у ФГ «Фрутмікс» (Закарпаття), читайте в репортажі. Досвідом ділиться засновник фермерського господарства Микола Петрунь.

Читайте про те, як досягти великих врожаїв, вирощуючи виноград на перголі, а також персики за європейською інтенсивною технологією. Досвідом ділиться керівник компанії «Грін технолоджі ЛТД», що на Одещині, Дмитро Остапенко.

Про особливості вирощування надурожаїв картоплі, гарбузів, зернових та ягід розкаже агроном підприємства «Дедденс Агро», що на Рівненщині, Дмитро Брицов.

Про те, як утримувати горіховий сад в умовах війни, розкаже співвласник ТОВ «Сад Переяслава» Сергій Сиворко.

Ексклюзив номера – досвід успішного вирощування картоплі й цибулі в Ірландії, у компанії Country Crest.

Також вас чекає серія наукових публікацій від провідних українських науковців у галузі садівництва, виноградарства, овочівництва та горіхівництва. Про стратегію захисту саду від коричневого мармурового клопа в плодових насадженнях України розкаже доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва МОН України Юрій Яновський. Про вирощування культури винограду на Поліссі розкаже заввідділу виноградарства, PhD Андрій Штірбу. Про особливості розвитку основних хвороб огірка та методи боротьби з ними розповість агроном-консультант із вирощування овочевих культур Зіновія Єлінська. Про проєктування фундукових садів як запоруку успіху розкаже завідувач відділу розсадництва, кандидат с.-г. наук Віктор Соболь та старший науковий співробітник, кандидат с.-г. наук Анатолій Карась.

А ще на сторінках нового журналу читачі дізнаються про ефективні технології зрошення, які допомагають зібрати високий урожай хорошої якості; про технології переробки фруктів на соки, джеми, сидри; про ефективні методи пакування фруктів, які дозволять транспортувати плоди на великі відстані неушкодженими; про системи для охолодження та заморожування плодів, завдяки яким плоди можна зберігати тривалий час; про механізацію у садівництві та різновиди тракторів, які дозволяють садівникам полегшити і прискорити роботу; про основні аспекти заморожування овочів; про технології для економії води на виробництві тощо.

Новий номер журналу можна буде придбати в паперовому форматі або завантажити безкоштовно. Слідкуйте за новинами.

Аби придбати друкований випуск журналу, оформити передплату на друкований журнал на один рік (у 2022 році буде 5 випусків) або купити видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство або підприємство, про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення, – ми з радістю напишемо і опублікуємо статті та новини в журналах і на сайтах «Ягідник» і «Садівництво і Овочівництво. Т.І.».

Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Анна Панкратенкова, менеджер, +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті