Журнал «Садівництво і Виноградарство. Горішник. Напої. Т.І.» зовсім скоро побачить світ!

 Журнал «Садівництво і Виноградарство. Горішник. Напої. Т.І.» зовсім скоро побачить світ!

Друзі, незважаючи на всі перешкоди, наш журнал скоро побачить світ в електронному форматі. «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації» – універсальне видання з найновішою інформацією про технології вирощування зерняткових, кісточкових культур, столового й технічного винограду, горіхів, а також про виготовлення різноманітних напоїв. Україна повинна розквітати, а економіка – підніматися. Тому презентуємо вам перший номер журналу в цьому році.

На сторінках видання ви дізнайтеся все про вирощування яблук, груш, вишень, черешень, персиків, винограду, горіхів.

Зокрема, досвідом вирощування яблук та виготовлення соків прямого віджиму з них поділиться співвласник ФГ «Власник» Олександр Косюк (Хмельниччина). Досвідом вирощування, зберігання та сортування яблук  поділиться агроном компанії «Український сад» Ібраім Ільясов (Київщина).

Про особливості вирощування груш розкажуть власники СФГ «САМ+», що на Хмельниччині.

Також читачі журналу дізнаються про те, як вирощувати сливи, на прикладі господарства «ТАНДЕМ АГРО». Досвідом вирощування слив поділиться заступник голови із садівництва фермерського господарства  «ТАНДЕМ АГРО» Ярослав Грицишин. 

Головний агроном ФГ «Перспектива» (Донецька обл.) Павло Самойлов на сторінках видання поділиться досвідом вирощування вишень.

Окрім того, читачі помандрують у компанію «Еко Ягода», що на Львівщині. Директор підприємства Любомир Стельмащук розкаже про досвід вирощування персиків та про їхні перспективи на ринку.

Про тонкощі селекції винограду розкаже відомий селекціонер Олексій Шульга (Запорізька область). Також фахівець охарактеризує свої найкращі сорти та розкаже про особливості їхнього вирощування.

Про перспективні безнасіннєві сорти винограду 2022 року читачам журналу розкаже представниця сімейного розсадника «Юліних-Гнатюк» Ольга Гнатюк.

Про вплив погодних умов на розвиток найбільш поширених шкідників на виноградниках та особливості захисту від них розкаже кандидат сільськогосподарських наук, провідний науковий співробітник  лабораторії фітопатології та захисту рослин  ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» Людмила Баранець.

Журнал «Горішник» підготував читачам ексклюзивну статтю про промислове вирощування фундука в штаті Орегон (США), закладку садів, догляд за фундуком, живлення, діагностику та профілактику шкідників і хвороб від Росса Пенхаллегона (Ross Penhallegon), Почесного професора Орегонського університету (Oregon State University, USA), дорадника ІТС, США.

Також читачів чекатиме друга частина статті доцента кафедри садівництва, виноградарства, біології та хімії Одеського державного аграрного університету, кандидата сільськогосподарських наук Світлани Петренко про закладання й догляд інтенсивного фундукового саду.

Окрім цього, на сторінках журналу буде висвітлена інформація про підготовку садів до нового сезону, про ефективні засоби захисту рослин, про технології поливу садів, про дієві методи живлення різних культур тощо.

Журнал скаладитеться з двох частин. Друга частина – «Напої. Технології та Інновації» – буде наповнена актуальною інформацією із світу напоїв.

Читачів видання чекає ексклюзивне інтерв’ю з головою ГС «УКРСАДВИНРОМ» Володимиром Печком про діяльність громадської спілки, амбітні плани на новий рік, нові виклики і т. д.

Також читачі журналу дізнаються, як анексія Криму змінила долю винзаводу «Масандра» та його керівника Миколи Бойка.

На сторінках журналу буде висвітлений досвід виготовлення відомого грузинського віскі Jimsher. Читачі відправляться у віртуальну мандрівку колоритною Грузією із її вогняним запалом та нестримною енергією.

Також на сторінках журналу буде висвітлений досвід виготовлення сидрів. Засновник компанії Balco cider Володимир Балковий розкаже про технології виробництва цих напоїв.

Професор кафедри технології вина та сенсорного аналізу Одеської національної академії харчових технологій, доктор сільськогосподарських наук, доцент Наталя Каменева у науковій публікації розкаже про те, чи є різниця у винах із сортів рислінг рейнський та вельшрислінг.

Новими технологіями у виноробстві поділяться фахівці компанії Lallemand. А про нові технології коркування напоїв розкажуть спеціалісти компанії Tapi.

Долучайтеся до кола читачів журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації», адже це справжня енциклопедія садівництва, виноградарства і горіхівництва. Наша зброя у боротьбі з ненависним ворогом – інформація. А хто володіє інформацією, той володіє словом. Наше завдання сьогодні – сприяти розвитку галузі садівництва, виноградарства, ягідництва та горіхівництва, щоб наприкінці сезону отримати хороший урожай, який стане підтримкою державної економіки.

Тому читаймо журнал, розвиваймося та робімо бізнес успішним разом!

Передплата журналів триває!

Із питань передплати звертайтеся за контактами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83

Ірина Калюжна, тел: +38 096 45 87 682

Журнал «Ягідник»

Останні статті