Збір черешні вночі зберігає якість плодів

 Збір черешні вночі зберігає якість плодів

Канадська компанія Jealous Fruits, яка почала збирати плоди черешні вночі, отримала більш якісні плоди за нижчої температури, а також кращий настрій збирачів, які могли працювати довше. Про це повідомляє FreshPlaza.

– 2020 року ми провели випробування врожаю з 90 збирачами і були дуже задоволені результатами. Ми спостерігали значне покращення морального стану та заробітної плати працівників, а також покращення якості упакованої черешні, – зазначає представник компанії Джулія Маклахлен.

Працівники, які збирали черешню, дуже задоволені роботою в найхолоднішу пору доби та в захваті від тривалої зміни, яка дає можливість збільшити заробіток. Зміна триває з півночі до 9 ранку, з можливістю продовжити її за потреби на годину.

– Оскільки збір врожаю триває лише 7 тижнів, дуже важливо, щоб наші працівники змогли максимізувати свої заробітки. Крім того, надзвичайно важливо, щоб ми збирали всю черешню в оптимальній стиглості, – розповідає Джулія Маклахлен.

Збирачі оснащені двома ліхтарями, щоб добре бачити плоди, драбини та гілки. Виявляється, працівники краще бачать плоди вночі у світлі ліхтаря, ніж вдень при світлі сонця.

Збір в найхолодніші години дня також позитивно впливає на якість плодів: черешні з температурою від 15 до 18 оС набагато менше пошкоджуються та довше зберігаються.

Нагадаємо, черешня з аукціону: 270 доларів за одну.

Українські виробники черешні не захищені від погоди та… держави.

Журнал «Ягідник»

Останні статті