Збери собі сам: компанія з Львівщини запрошує на самозбір суниці

 Збери собі сам: компанія з Львівщини запрошує на самозбір суниці

Фермерське господарство з Львівської області «ФайнаBerry» започаткувало проєкт «Збери собі сам», у межах якого всі бажаючі можуть приїхати на суничні плантації та власноруч зібрати ягоди суниці садової. Про це повідомляється на сторінці компанії у фейсбуці.

– Що означає «Збери собі сам»? Це елемент активного сімейного відпочинку, де, як правило, приїжджають батьки з дітьми (і не тільки) та збирають власними руками, дегустують та обирають собі ягоди того сорту який найбільше сподобалися. А всі ягоди, які назбирали, важите та розраховуєтеся за них, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, збирати ягоди суниці садової потрібно в теплицях. Оскільки там сухо та трохи спекотно, на господарство потрібно приїжджати якомога раніше. Зокрема, збір ягід відбуватиметься сьогодні, 20 травня, з 09:00 до 13:00.

Вартість зібраного кілограму суниці становить 90 гривень.

– Переваги такого процесу полягають у тому, що ви збираєте ягоди власноруч і, крім вас, до них ніхто не торкається. Також важливі елементи цього процесу – свіжість суниці та можливість їх спробувати, – повідомляють у компанії «ФайнаBerry».

Читайте також: «ФайнаBerry» – історія помилок, надій і перспектив ягідного стартапу

Журнал «Ягідник»

Останні статті