Завдяки гранту фермери продаватимуть суницю до новорічних свят

 Завдяки гранту фермери продаватимуть суницю до новорічних свят

Завдяки виграному гранту від Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) сім’я виробників суниці садової Тертичних з міста Берислав на Херсонщині змогла придбати холодильну камеру та постачати ягоди в супермаркети, а з січня в холодильниках зберігатимуть розсаду суниці.

– Нова холодильна камера розміщена в полі та дозволяє одночасно охолоджувати до 5 тонн продукції при температурі від 8-14 С, в залежності від необхідних термінів поставки продукції на прилавки. Тільки за серпень і вересень було охолоджено близько 25 тонн ягід, – йдеться у повідомленні.

Маючи можливість постачати охолоджену продукцію, Тертичні уклали контракти на постачання суниці садової до супермаркетів майже до кінця поточного року. Ціна реалізації в жовтні становила 80 грн/кг.

– Приблизно з грудня місяця холодильне устаткування планується використовувати для зберігання розсади на наступний рік, – повідомляють в UHBDP. – Розсада буде зберігатися замороженою при температурі – 100С. Така розсада має великий потенціал для приживлення, вона стійка до несприятливих впливів.

Читайте також: UHBDP пропонує знижки для фермерів півдня України

ФГ «Пан Білан»: агротуризм у тандемі з вирощуванням зелені, квітів і ягід

Журнал «Ягідник»

Останні статті