Запрошуємо на конференцію з ягідництва та переробки, а також на конгрес із заморожування 16-17 лютого 2023 р.

 Запрошуємо на конференцію з ягідництва та переробки, а також на конгрес із заморожування 16-17 лютого 2023 р.

Всеукраїнська Благодійна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» відбудеться 16-17 лютого 2023 р. Традиційно, організатори – медіагрупа «Технології та Інновації» – готують цікаву, насичену та корисну програму, у якій – конгрес із заморожування та холодної логістики, дискусійна панель, присвячена питанням продажу свіжої продукції на внутрішньому ринку та експорт, виставка технологій садівництва, столи переговорів з торговельними мережами тощо. На подію запрошуються всі учасники ягідного ринку, які прагнуть удосконалити свій бізнес та тримати потужний економічний фронт заради нашої перемоги.

Захід відбудеться за підтримки Благодійного фонду «Сильні та Вільні», директорка якого, Тетяна Смірнова, наприкінці конференц-дня проведе благодійний аукціон товарів і послуг для садівництва, ягідництва та овочівництва, щоб зібрати кошти для ЗСУ і зробити свій посильний вклад у нашу спільну Перемогу!

Головна ідея конференції: навіть у важкі воєнні часи надавати підтримку ягідівникам, садівникам та овочівникам, популяризуючи новітні технології та передовий досвід, набутий в екстремальних умовах війни, сприяючи розвитку господарств та підприємств, вирішенню питань продовольчої безпеки і добробуту країни.  

Мета конференції: ознайомити учасників ринку з технологіями нової доби, щоб впроваджувати їх у своїх ягідниках, садах, на овочевих плантаціях. Знайти шляхи реалізації і зберігання продукції в сучасних непростих умовах – від продажу на свіжому ринку до переробки, заморожування та експорту.

Конференція, присвячена ягідництву, триватиме 2 дні.

У програмі першого дня, 16 лютого:

 • Конференц-секція: «Ягідництво: основні тренди і виклики воєнного часу». Виступи фермерів-практиків і представників технологічних компаній.
 • Дискусійна панель: «Продаж на внутрішньому ринку і на експорт: якість продукції та її сертифікація, пакування, логістика, цінова політика тощо».
 • Всеукраїнський конгрес із заморожування і холодної логістики продукції ягідників, садів і овочевих плантацій: сучасні технології множимо на якість.
 • Виставка обладнання, матеріалів та техніки для ягідництва, садівництва овочівництва;
 • Столи переговорів з торговельними мережами;
 • Виставка продуктів і напоїв із ягід, фруктів, овочів;
 • Учасники: власники, керівники, головні спеціалісти ягідних, садівничих і овочевих господарств, переробних підприємств і компаній із заморожування продукції, представники технологічних компаній, науковці і всі, хто зацікавлений у створенні і успішному розвитку власного бізнесу на своїй землі.

Учасники конференції обговорять багато різноаспектних питань:

 • Сучасний ягідник: які культури обирати, щоб бути в тренді;
 • Лохина: підсумки сезону 2022 і перспективи розвитку ринку цієї культури в 2023 р.;
 • Суниця садова: правила вибору якісного садивного матеріалу;
 • Нішеві беруть верх, або про переможні перспективи обліпихи, жимолості, суниці альпійської, шипшини, бузини та інших малорозповсюджених культур;
 • Чорна смородина: успішний бізнес на основі традиційної культури;
 • Ягідництво у відкритому і закритому ґрунті: порівняльна характеристика;
 • Ефективні способи підвищення врожайності ягідника;
 • Механізація та автоматизація в ягіднику: від посадки до збору врожаю;
 • Нові тенденції сортування, переробки та пакування;
 • Види і технології переробки плодів і ягід;
 • Виробник і продавець: як знайти спільну мову і бути в плюсі.

Упродовж Конгресу із заморожування та холодної логістики будуть порушені такі питання:

 • Ринок заморожених ягід в Україні. Результати сезону 2022. Зміна векторів у 2022/23 рр.
 • Презентація успішного досвіду заморожування та охолодження ягід.
 • Експорт заморожених ягід.
 • Що вигідно: власні заморожувальні потужності на підприємстві чи аутсорсингові послуги від спеціалізованих компаній?
 • Вибір холодильного обладнання: яких помилок слід уникати?
 • Огляд та аналіз різних технологій, видів заморожування та охолодження ягід, перспективи на майбутнє.
 • Аналіз переваг та недоліків заморожувального бізнесу.
 • Досвід переробки плодово-ягідної продукції.

Захід об’єднає власників і директорів ягідних господарств та комплексів із охолодження й заморожування, агрономів, агроконсультантів, виробників засобів захисту рослин, засобів живлення та іншої продукції для ягідників, експертів, експортерів, представників логістичних компаній, підприємств, що пропонують технології, обладнання для заморожування, переробки, ягідівників, що мають на своєму підприємстві власні заморожувальні потужності або які тільки хочуть побудувати успішний бізнес на заморожуванні плодово-ягідної продукції, науковців тощо.

У залі №2 паралельно з вищезазначеними пунктами відбудеться виставка обладнання, інструментів, засобів захисту рослин, добрив тощо – все для сучасного ягідництва, садівництва, овочівництва і переробки. Відомі українські та закордонні компанії презентують найновіші технологічні досягнення ягідної галузі (обладнання для сортування, переробки, заморожування ягід, засоби захисту рослин, упаковки для ягід тощо).

Також у програмі столи переговорів з українськими та закордонними торговельними мережами. Кожен із присутніх зможе обговорити питання щодо продажу ягідної продукції безпосередньо із представниками торговельних мереж та налагодити співпрацю з ними.

Окрім цього, на конференцію завітають виробники напоїв і продуктів переробки ягід, фруктів і овочів, які презентують свою продукцію та нададуть її для дегустації. Так, відбудеться презентація-дегустація продукції, виготовленої із фруктів, ягід, у тому числі з додаванням меду (цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів, сублімованої продукції). Також учасники конференції зможуть продегустувати соки, вина, настоянки, наливки, сидри, сиропи, напої з ягід і меду тощо.

На другий день, 17 лютого, учасники конференції відвідають ягідні й переробні господарства, щоб побачити на практиці, як успішно вирощувати ягоди та розвиватися у напрямку переробки.

Долучайтеся до бізнес-спільноти заради спільної перемоги в майбутньому. Адже зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного, гуртуватися та спільно вирішувати назрілі проблемні питання. Віримо в ЗСУ та спільну Перемогу!

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна)

Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com, «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info.

Журнал «Ягідник»

Останні статті