ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У НАРОДНІЙ ДЕГУСТАЦІЇ СОКІВ ПРЯМОГО ВІДЖИМУ

 ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У НАРОДНІЙ ДЕГУСТАЦІЇ СОКІВ ПРЯМОГО ВІДЖИМУ

В МЕЖАХ V МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ДЛЯ ГАЛУЗЕЙ САДІВНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ «ВІД ЗЕМЛІ – ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ», У ЛЬВОВІ 22 ЖОВТНЯ

Шановні партнери! Вже вдруге в рамках конференції «Від землі до готового продукту» відбудеться Дегустаційний конкурс – Народна Дегустація соків прямого віджиму з фруктів і ягід від фермерських господарств і переробних підприємств України, з врученням Дипломів Переможців і спеціальних призів від партнерів заходу.

Мета конкурсу – привернути увагу до якості натуральної продукції з фруктів і ягід від вітчизняних виробників, популяризувати серед споживачів вживання соків прямого віджиму як складової здорового способу життя, акцентувати на широких можливостях для бізнесу переробки плодів і ягід на натуральні напої, які затребувані на вітчизняному ринку і мають потужний експортний потенціал.

Концепція «Народної Дегустації» передбачає презентацію продукції українських виробників натуральних соків (анонімно), на спеціальному стенді, з дегустацією і голосуванням всіх учасників конференції. Власне дегустація відбудеться в ході конференц-дня, 22 жовтня, з 12:30 до 15:00.

Переможці Народної Дегустації соків отримують право на безкоштовну публікацію статті про продукцію в журналі «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», і поширення цієї інформації на порталі www.techdrinks.info, сайті yagodnik.info, в соціальних мережах, та у ЗМІ-інформаційних партнерах конференції.

Організатори Народної Дегустації соків прямого віджиму – медіа-група «Технології та Інновації» і Асоціація «Укрсадпром».

УМОВИ УЧАСТІ
Якість соків буде оцінюватися учасниками конференції методом сліпої дегустації. Кращі соки будуть відмічені спеціальними талонами для голосування, переможці визначаються простою більшістю голосів:

На Народну Дегустацію подаються соки тільки прямого віджиму наступних номінацій:
– Сік яблучний прямого віджиму
– Сік яблучний прямого віджиму з плодовими і ягідними компонентами
– Сік яблучний прямого віджиму з овочевими та іншими рослинними компонентами
– Сік яблучний прямого віджиму багатокомпонентний типу «Мультивітамін»
– Сік спеціальний (всі види соків, які не увійшли в перелік)

Переможці Народної Дегустації визначаються звичайною більшістю голосів, відданих за той чи інший продукт:
– Жовтий – 1 місце,
– Зелений – 2 місце,
– Червоний – 3 місце.

По завершенню Дегустації рахункова комісія в складі 7 чоловік – представники організаторів (двоє), представник Партнера ЄФТ-Груп, представники учасників заходу (двоє, крім представників компаній- виробників соків), експерти з виробництва соків, – здійснює підрахунок голосів і визначає по 3 соки в кожній номінації – переможців Народної Дегустації (1, 2 і 3 місце), які отримають найбільшу кількість голосів учасників.

Підведення підсумків Народної Дегустації, з обговоренням і врученням Дипломів переможцям відбудеться по завершенню конференц-дня, на урочистому прийомі, організованому для учасників конференції «Від землі – до готового продукту».

Для того, щоб узяти участь у Народній Дегустації, необхідно до 15. 10. 2020 р. направити організаторам заявку про участь, у якій вказати:
– найменування підприємства і торгової марки
– найменування продукції та її склад,
– кількість заявлених зразків,
– технологія виготовлення,
– дані про обсяги виробництва на рік,
– документ (копія), що підтверджує відповідність зазначених соків нормативам.

Зразки соків для Дегустації надаються виробниками в день проведення дегустації 22 жовтня 2020 року до 10:00, у скляному посуді або картонній упаковці, об’ємом не менше 10 літрів кожен зразок. Для учасників конференції участь у Народній Дегустації безкоштовна.

Координатор проекту – Альона Данчук, тел. +38 097 654 31 26, sad2017@ukr.net
Для реєстрації звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел. +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел. +38 096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
Директор проекту: Надія Ящук,
співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації»,
тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Журнал «Ягідник»

Останні статті