Заморожування і сублімація

 Заморожування і сублімація

Запрошуємо у мандрівку виробництвом компанії «ГАЛФРОСТ»

«ГАЛФРОСТ» – українське підприємство, засноване 2007 року. Воно спеціалізується на переробці свіжих ягід, зокрема на заморожуванні та сублімації. Ягоди, заморожені на підприємстві, використовують для виготовлення соків, джемів, пюре, фруктових наповнювачів тощо. Після заморожування частина продукції проходить процес сублімації. Заморожені плоди подрібнюють і поміщають у вакуум. Тоді їх нагрівають унаслідок чого кристали льоду із продуктів переходять у водяну пару – сублімуються. У процесі сублімації не змінюється клітинна структура плодів. А сублімована продукція має низку переваг, найголовніша серед яких – відсутність чітко визначеного температурного режиму для її зберігання. Спеціалісти компанії «ГАЛФРОСТ» поділилися секретами своєї роботи із читачами журналу «Ягідник».

Однією з переваг ТОВ «ГАЛФРОСТ» (www.galfrost.com.ua) серед інших подібних підприємств є повний контроль якості та безпечності ягоди (починаючи від підготовки полів й закупівлі саджанців у відомих європейських розплідників і закінчуючи збором ягоди). Таку перевагу вдалося досягти завдяки тісним партнерським стосункам з ТОВ «Агро Фрутіка Бишків», великою агрокомпанією, що розташована неподалік від переробного підприємства.

ТзОВ «Агро Фрутіка Бишків» уже 16 років на ринку України. Це – один з найбільших виробників полуниці. Окрім неї (суниці садової) підприємство вирощує вишню, лохину, суницю лісову. На сезон збору полуниці підприємство залучає п’ятсот працівників. І контроль на цьому етапі – посилений. На підприємстві впроваджена система відслідковування ягоди «від збирача – до клієнта».

Розсаду, зокрема суниці, як уже зазначалося, закуповують у найкращих іноземних виробників, надійні робочі стосунки з якими перевірені часом. Обраний підхід команди забезпечує додаткове збільшення врожайності.

Також команда «Агро Фрутіка Бишків» постійно працює над удосконаленням свого виробництва. Так, цього року розсаду полуниці повністю переведуть на крапельне зрошення, що забезпечить більш точне внесення поживних речовин в ґрунт.

Внесення пестицидів регулюється вимогами європейських виробників та представниками клієнтів, і якість перевіряється сертифікованими лабораторіями. Завдяки правильному поєднанню механічної обробки полів та використанню хімічних препаратів вдається досягти високих результатів урожайності. Усі препарати вносяться під наглядом агронома   .

Перевагою «Агро Фрутіка Бишків» є те, що збір урожаю проводять вручну, що забезпечує мінімальну кількість пошкодженої ягоди. Відвантажують продукт з місця збору кожні 2 – 3 години, завдяки чому свіжа ягода приїжджає до місця подальшої обробки без зміни якості від впливу зовнішніх факторів.

Саме на цьому етапі ягода потрапляє на виробництво фірми «ГАЛФРОСТ». Тут продукт проходить усі етапи переробки до продажу кінцевому покупцю.

Анна РОМАНЮК, директор з маркетингу компанії «ГАЛФРОСТ»

Продовження статті читайте у друкованому журналі «Ягідник».

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:

+38 (0362) 60 88 21,

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com

Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті