«Захід Беррі Фест» збере на Прикарпатті ягідівників

 «Захід Беррі Фест» збере на Прикарпатті ягідівників

14-15 серпня 2021 року в Івано-Франківську відбудеться перший український ягідний фестиваль «Захід Беррі Фест», у програмі якого планується міжнародна конференція за участю фахівців ягідної галузі та фермерів, які вирощують суницю, лохину, малину та інші ягідні культури. Захід організовує фермерське господарство «Беррі Прикарпаття» спільно з асоціацією «Ягідництво України».

Наступного дня після міжнародної конференції відбудеться свято ягоди для місцевих жителів, де тамтешні фермери-ягідівники презентуватимуть свою продукцію.

– Окрім того, що бізнес потрібно кожного дня розвивати та вкладати в нього душу, важливо його й пропагувати, рекламувати та демонструвати іншим. Саме тому ми організовуємо ягідний фестиваль, – зазначає засновник ФГ «Беррі Прикарпаття» Богдан Лутчин.  – Ми створимо свято для дорослих і дітей, де кожен зможе поласувати свіжою ягодою місцевих виробників.

За словами фермера, мета фестивалю «Захід Беррі Фест» – показати, як можна заробляти на невеликих ягідниках, продемонструвати, як вирощуються ягоди і що цією справою можна займатися на  Прикарпатті.

– І якщо бодай двоє з гостей надихнуться створити власний ягідний бізнес – я буду щасливий, – каже Богдан Лутчин. – Ми хочемо на власному прикладі показати, що гідно заробляти можна і в Україні, що для цього не обов’язково мати великий стартовий капітал, адже ми починали всього лиш із двохсот доларів! Тому на нашій міжнародній конференції будуть професіонали, які поділяться своїм досвідом. Для чого вчитися на помилках, якщо ми можемо показати, як досягти результату? Запрошуємо всіх охочих, давайте разом розвивати українське ягідництво і створювати нові робочі місця!

Оксана МАРЧУК

Нагадаємо, фермер Богдан Лутчин вирощує суницю і кавуни на одному полі.

Успішний ягідний бізнес під Івано-Франківськом дозволяє вирощувати ягоди і восени.

Як пройшов фестиваль «Брусвяна Україна 2020».

Журнал «Ягідник»

Останні статті