За роботою новоствореного земельного комітету в Україні спостерігатиме Світовий банк та ЄС

 За роботою новоствореного земельного комітету в Україні спостерігатиме Світовий банк та ЄС

При Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства діятиме Керівний комітет із питань удосконалення земельних відносин. Його створили 15 січня на установчому засіданні Міністерства. Створили його за міжнародної підтримки. Засідання у комітеті проводитимуться раз на три місяці.

Керівний комітет буде координувати проекти та розроблювати пропозиції щодо удосконалення управління земельними відносинами у сільській та міській місцевостях, повідомляють на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Діятимуть такі робочі групи: щодо створення та впровадження системи моніторингу земельних відносин; щодо створення та впровадження Державного аграрного реєстру; з розробки та впровадження національної інфраструктури геопросторових даних.

Керівний комітет створили в межах проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Представники від Світового банку та ЄС братимуть участь у його роботі як спостерігачі. Засідання Керівного комітету будуть проводитися один раз на три місяці.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *