За програмою «5-7-9» аграрії отримали 55,8 млрд грн кредитів

 За програмою «5-7-9» аграрії отримали 55,8 млрд грн кредитів

Від старту програми «5-7-9» банки-учасники видали 21 тис. 160  кредитів на загальну суму 55,8 млрд грн. З них 20,4 млрд грн – це рефінансування попередньо отриманих позик, 7,2 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 28,2 млрд грн як антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Найактивніші учасники програми – представники сільського господарства (46%), торгівлі та виробництва (25%) та промислової переробки (17%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

За останній тиждень банки-учасники програми «5-7-9» підписали 438  договорів на суму понад 1,3 млрд грн.

Докладніше про те, як приєднатися до програми читайте за посиланням: https://bit.ly/3rfPmX7.

Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена з метою спрощення доступу мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування. Завдання програми – посилення конкурентоспроможності українського малого бізнесу, створення нових робочих місць і повернення трудових мігрантів. Для позичальників застосовується процентна ставка 7% або 9% річних, і протягом терміну кредитування вона зменшується на 0,5 % за кожне створене нове робоче місце, але її розмір не може бути нижче 5% річних.

Нагадаємо, Укрдержфонд оголошує конкурс фінансової підтримки фермерських господарств

Мінагро затвердило умови надання держпідтримки аграріям.

Сімейні господарства Львівщини отримали 1,5 млн грн держпідтримки.

Журнал «Ягідник»

Останні статті