З жовтня запрацює митний «безвіз» з ЄС, а 2023 року – промисловий

 З жовтня запрацює митний «безвіз» з ЄС, а 2023 року – промисловий

Європейські партнери України відзначили позитивний темп у реформах за останні місяці, зокрема й у реалізації семи пунктів, які були визначені при наданні Україні статусу кандидата на членство в ЄС. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Уряду.

– Під час проведення Ради асоціації Україна – ЄС ми перейшли від формату партнерства до формату розширення. Найближчими місяцями хочемо почати предметні перемовини щодо дорожньої карти такого вступу. Вільне переміщення товарів, послуг, людей і капіталу. Чотири свободи ЄС, у яких ми впевнено рухаємося, – наголосив Денис Шмигаль.

Глава Уряду зазначив, що за останні шість місяців була проведена продуктивна робота в частині повноцінного функціонування секторальних «безвізів» із Євросоюзом.

– Енергетичний, транспортний «безвізи», економічний «безвіз» щодо скасування тарифів і квот. З 1 жовтня запрацює митний «безвіз», наступного року – промисловий. Для українського бізнесу – це мільярди  гривень прибутків уже зараз і десятки мільярдів у можливостях для розвитку, – зазначив Прем’єр-міністр.

Читайте також: Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

Журнал «Ягідник»

Останні статті