З виноградника – на ягідник

 З виноградника – на ягідник

Як виноградар-сортовипробувач почав вирощувати лохину

Виноградар Іван Безродний, який в умовах Пущі-Водиці Київської області випробовує 220 кущів винограду, зацікавився новим для себе напрямком – вирощуванням ягід. Зокрема, йдеться про лохину. Звідки з’явилася така ідея і де фермер брав садивний матеріал, Іван Безродний розповів ексклюзивно «Ягіднику».

– Три роки я тому я вперше висадив саджанці лохини після того, як прочитав про вирощування цієї культури в журналі «Ягідник». Мені сподобалося, вже три роки поспіль саджанці лохини купую в розсаднику «Фруктовий сад-АТ», який вирощує садивний матеріал за системою in-vitro. Про нього я дізнався також на сторінках цього видання, – зазначає виноградар.

Іван Безродний розповідає, що на його плантації вже росте 70 кущів лохини трьох сортів: середнього терміну достигання Патріот і Бонус, а також середньопізній Чандлер.

– Плодоношення на моєму ягіднику тільки починається. Так, перший рядок, який я посадив три роки тому, цьогоріч уже дав непоганий урожай – по 2 кг з куща. Лохину я вирощую для власних потреб, але, чесно кажучи, ягідництво мене зацікавило не менше, ніж виноградарство, – каже Іван Безродний.

Оксана МАРЧУК

Читайте також: Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

Журнал «Ягідник»

Останні статті