Єднатися і пропонувати світу якісний продукт за справедливою ціною: Асоціація «Ягідництво України» святкує своє триріччя

 Єднатися і пропонувати світу якісний продукт за справедливою ціною: Асоціація «Ягідництво України» святкує своє триріччя

«Прокиньтеся, панове, на вас чекають великі справи!» – якось так потрібно було б звертатися до сучасних ягідників. Галузь вітчизняного ягідництва потроху прокидається. І саме для того, щоб додати їй руху, певніших рішень і вселити надію на відновлення та потужні можливості експорту, три роки тому представники найбільших компаній-виробників вирішили сформувати Асоціацію «Ягідництво України». Президент Асоціації Ірина КУХТІНА розповіла читачам журналу «Ягідник» про найвагоміші здобутки й труднощі роботи та бачення розвитку галузі в цілому.

Українські ягоди у вітчизняних споживачів ще донедавна асоціювалися з низькою вартістю та не дуже високою якістю. На щастя, ситуація змінюється: плоди праці українських виробників отримують міжнародне визнання, їхню продукцію із задоволенням споживають за кордоном. Передували цьому роки праці як у полі, так і на законодавчому рівні й у маркетинговій галузі. Але про все – по порядку.

 «Ягідництво України» – галузева асоціація, що об’єднує всіх професійних гравців плодово-ягідного ринку. Її членами є виключно юридичні особи, які спеціалізуються на вирощуванні та переробці ягід і кісточкових фруктів, постачанні садивного матеріалу, ЗЗР, МТР тощо, а також – кооперативи, громадські організації, освітні заклади та інші представники сектора.

– Ідея створити асоціацію виникла ще у 2017 році. Вже у березні 2018-го близько десяти компаній, що вирощували ягоди, зібрались, аби обговорити очікування та плани на сезон. Тоді ж вирішили, що ягідна галузь достатньо розвинена для того, щоб створювати асоціацію, – пригадує президент «АЯУ» Ірина Кухтіна. – Серед основних завдань, які ми тоді поставили перед собою, було вирішення питань у законодавчому і правовому полях, промоція продукції, розвиток імпортозаміщення та бізнесу наших підприємств. Для реєстрації ГС «Інноваційне фермерство та кооперація», підприємства «Рівнехолод» і «Хайберрі» подали необхідні документи, решта охочих доєдналася згодом як члени асоціації. Зараз різниці у правах чи іншому між засновниками і тими, хто приєднався пізніше, немає.

Продовження статті шукайте у журналі “Ягідник” №2 (18).

Оформити передплату на журнал «Ягідник» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,

Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com

Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16,

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

Катерина Олар, тел. +38 096 50 10 254, sad.nti@ukr.net

або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *