Якість, доступність і пакування: важливі складові у всесвіті можливостей для розвитку ягідника

 Якість, доступність і пакування: важливі складові у всесвіті можливостей для розвитку ягідника

Комплексні рішення з використанням найсучасніших технологічних і технічних знань, які відповідають вимогам клієнтів і дають можливість українським виробникам ягід конкурувати на зовнішніх ринках вигідно та успішно, постачає до України польська компанія MILBOR PMC.

– Ми обираємо найкращі інноваційні технології у всьому світі та привозимо їх в Україну, – заявляє представник MILBOR PMC у країнах СНД Олександр ТЕСЛЕНКО. Сьогодні компанія пропонує найкраще сортувальне та пакувальне обладнання для свіжих ягід, черешні й овочів. Про їх застосування читайте в ексклюзивному інтерв’ю журналу «Ягідник».

ПЕРЕВІРЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ – ЗАПОРУКА РОСТУ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

MILBOR PMC – це сімейна компанія, яка займається продажем якісного обладнання для пакування і сортування фруктів та овочів. Компанію заснувала родина, яка працювала на ринку виробників свіжої продукції понад 60 років. Спочатку господарі вирощували яблука, з часом основною культурою в господарстві стала високоросла чорниця (лохина), а згодом, з огляду на власний досвід ведення бізнесу, вирішили запропонувати ринку послуги з постачання обладнання преміумкласу, яке допоможе виробникам максимально автоматизувати робочі процеси, а також вирішити проблеми з підвищенням продуктивності праці, збільшенням терміну придатності та зменшенням втрат продукції. 7 років тому в Європі запрацювала перша автоматична лінія, укомплектована спеціалістами MILBOR PMC.

– Завдяки власному досвіду ми розуміємо важливість і необхідність саме перевірених технологій для розвитку ягідного бізнесу. Успіх наших клієнтів – це також наш успіх, і в цьому плані ми перші у Європі. Компанія MILBOR PMC – європейський партнер A&B Packing Equipment Inc., Weco Sorting аnd Packaging Automation Ltd., GP Graders. Це робить нас найкращим постачальником сортувальних і пакувальних машин для сегменту м’яких фруктів, автоматичних трейсилерів, а також професійних рішень для пакування в ящики й укладання на піддони, – розповідає Олександр Тесленко.

Нині в компанії зробили ставку на вирощування лохини (є власне поле площею 32 га, – прим. автора). І тому саме виробникам м’яких ягід пропонують найцікавіші втілені в життя і підкріплені досвідом сучасні технології та техніку.

– Ми продаємо не просто інноваційні продукти, а передусім – знання та світовий досвід і тільки потім – сам продукт, який є частиною сучасних технологій. Надати найкраще рішення для нас означає автоматизувати певний ланцюг виробництва з можливістю у майбутньому розширити спектр пропозицій виробника, – пояснює засновник MILBOR PMC Пьотр МІЛЕВСЬКИЙ.

РУКА НА ПУЛЬСІ: ЯК РЕАГУВАТИ НА ПОТРЕБИ СПОЖИВАЧА

Олександр Тесленко розповідає, що ринок ягід стрімко розвивається у всьому світі. Поки що не можна сказати, що споживання ягід стабільно зростає, але за останній рік воно збільшилося на 45%, а за останні 10 років – у 2,5 разу. В середньому на кожну людину для споживання припадає 3 кілограми ягід на рік.

– Передусім, за дослідженнями, близько 33% впливу на прийняття рішення торгівельними мережами займає якість вашого продукту. Тож апріорі виробник має пропонувати кінцевому споживачу ягоду найкращої якості. Якість у розумінні нашої компанії – це не лише вигляд, смак і лежкість продукції. Ми вважаємо, що якісним має бути і садивний матеріал, і земля для рослин, і робота агронома чи збиральника, і, цілком природно, це стосується всіх етапів технологічних процесів під час сортування і пакування, зберігання і постачання до кінцевого споживача. Тобто кожен крок виробництва доповнює ланцюг якості. При цьому не забувайте: від асортименту, запропонованого виробником на ринку, залежать і його бізнес-можливості.

Доступність і привабливість пакування – ще два важливі чинники для продавця ягід. І тут MILBOR PMC також має безліч пропозицій для вирішення технологічних питань.

– Важливо пам’ятати, що саме автоматизація процесів дозволяє уникнути людського фактора, систематизувати та зекономити час, гроші на оплату праці та гарантувати якість роботи. Зростання витрат у кожному господарстві щороку збільшується у геометричній прогресії, тому виробник має максимально автоматизувати виробничі процеси, щоб зменшити ці витрати відповідно до своєї бізнес-моделі, – розповідає Олександр Тесленко.

МАРКЕТИНГ ВИХОВУЄ НОВЕ ПОКОЛІННЯ ПОКУПЦІВ

Компанія MILBOR PMC – No1 у Європі за кількістю запропонованих рішень постачання обладнання для автоматизації процесів на виробництві ягід і не лише. Крім технологічних новинок, тут вивчають потреби споживачів і торгових мереж. Тільки встановивши тісні взаємозв’язки, компанія може запропонувати клієнту максимально вигідне технічне рішення.

– Усім своїм клієнтам і друзям ми радимо бути більш гнучкими на ринку. Сучасний споживач має широкий вибір і тому любить, аби його дивували. Наше завдання – допомогти виробнику зрозуміти тенденції сьогодення: що потребує клієнт на локальному ринку. До того ж ця гнучкість і вміння бути різноманітними дозволяють зайняти на ринку відразу кілька ніш і пропонувати свою продукцію різним категоріям споживачів, – пояснює Пьотр Мілевський.

Крім того, сучасний споживач воліє отримувати ягоду свіжою, здоровою та ледь не щойно зібраною з поля. Фахівець каже, що, наприклад, на якісній лохині цю цінність визначають за наявністю характерного для ягоди сивого нальоту (пилку).

– Використання машин для пакування свіжозібраних фруктів покращує їхню якість і подовжує термін зберігання завдяки мінімізації впливу людей. Інвестиції в пакувальне обладнання дозволяють зменшити витрати на оплату праці, пов’язану з фасуванням, – пояснює Олександр Тесленко. – Тому наявність потужних ліній для пакування – ще одна перевага сучасного виробника. Таким чином ви можете суттєво зменшити час «подорожі» ягоди від поля до столу покупця. Мінімізація часу на сортування, пакування та логістику дуже важлива. Але при цьому під час пакування треба слідкувати, аби кожна ягідка мала гарний вигляд, привабливий та однорідний колір, були відсутні домішки та сміття. Всього цього можна досягти за допомогою автоматизованих процесів.

MILBOR PMC пропонує два рішення для сортування лохини: BerryTek Chromax та Impulse Soft Sorter від американського виробника WECO Sorting. Поєднання обох машин складає повне рішення для сортування як недозрілих, так і м’яких та дефектних ягід.

– Занадто м’які та пошкоджені плоди, яких не бачать люди, ефективно видаляються машинами. Виробники отримують кращу якість кінцевого продукту, а також підвищують ефективність всього процесу, – розповідає Пьотр Мілевський.

Доступність виробника на ринку – синонім до слів «надійність» і «готовність». Досвідчений бізнесмен завжди готовий постачати той продукт, якого потребує ринок, і повинен мати запас продуктивності свого виробництва. Крім того, швидка реакція і готовність підстрахувати чи дати більше додають переваг виробнику, з яким побояться обходитися недобросовісно, і цінуватимуть його як партнера, а не як рядового постачальника. Саме необхідний рівень автоматизації може сприяти цим факторам.

– Звичайно, не завжди можна чітко передбачити тенденції ринку, але ми завжди допомагаємо замовнику обирати те обладнання і ту систему оптимізації, які допоможуть у майбутньому максимально зменшити витрати на переобладнання чи докомплектацію лінії. Саме тому ми пропонуємо ті рішення, що є компактними та гнучкими, дозволяють пакування у багато різних розмірів і форм для різних ягід і фруктів, – резюмує Олександр Тесленко.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ – ЗАПОРУКА ВІДМІННОЇ РЕПУТАЦІЇ

MILBOR PMC уже багато років працює на ринку свіжих продуктів. Тому в компанії розвивають напрям сервісної підтримки, який має вирішальне значення для багатьох виробників і пакувальників.

– У сезон збирання врожаю компанії не можуть дозволити собі зупинки виробництва через поломку машин або відсутність деталей. Наша компанія зосереджується на наданні якісного сервісного обслуговування та технічній підтримці у всьому світі. Ми гарантуємо, що наша техніка завжди під контролем менеджерів, а запасні частини й комплектуючі будуть доставлені до клієнта протягом 24 годин. Компанії, котрі користуються обладнанням від MILBOR PMC, також можуть розраховувати на наші консультації, поради, підтримку, обмін знаннями та досвідом. Ми виробляємо, постачаємо, монтуємо, супроводжуємо кожну лінію чи окремі вузли виробництва, – розповідає представник компанії і додає, що найкраще замовляти усе автоматичне обладнання в одного постачальника, адже тоді відповідальність за роботу кожного гвинтика нестим конкретна людина. – Втім, грамотна й успішна робота будь-якого ягідівника – це синтез найкращих планів, техніки, ідей і підходів. Вивчайте, пробуйте, знаходьте себе, аналізуйте будь-які тенденції, розвивайте свій бізнес, а ми адаптуємо свої рішення до вашої бізнес-моделі.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *