Якісний і надійний інструмент – важлива складова успішного бізнесу

 Якісний і надійний інструмент – важлива складова успішного бізнесу

ТОВ «Гарден Тулз Україна», яке входить до групи компаній «Клуб Рослин», пропонує садівникам, ягідівникам і виноградарям широкий асортимент секаторів, садових ножиць, сучкорізів, пил, а також безліч іншого професійного інструменту та товарів для садівництва всесвітньо відомих торгових марок.

Місія «Гарден Тулз Україна» – збільшити ефективність і прибутковість бізнесу клієнтів за допомогою професійних товарів для садівництва та розсадництва. Як офіційний представник та дистриб’ютор понад 30 виробників з Європи та Азії компанія пропонує інструменти й аксесуари найкращих іноземних брендів.

Спеціалісти компанії ефективно працюють для задоволення потреб навіть найбільш вимогливих клієнтів, серед яких – промислові сади, ягідники, розсадники декоративних і плодово-ягідних рослин. Підприємство постійно поповнює асортимент професійних товарів для садівництва, одними з перших дізнається про світові новинки та робить усе можливе, щоб ознайомити українських споживачів з найкращими зразками товарів.

Завдяки прямій співпраці з виробниками компанія «Гарден Тулз Україна» забезпечує своїх клієнтів не лише оригінальною високоякісною продукцією, але й вигідною ціновою пропозицією. Спеціалісти «Гарден Тулз Україна» підібрали найбільш популярні товари, опираючись на багаторічний досвід нашої компанії та світові тренди. Основними критеріями вибору є висока якість, зручність та надійність.

Перелік товарів в каталозі допоможе обрати найкращий садовий інструмент під будь-які потреби: одноручні та електричні секатори, садові ножиці, сучкорізи, секатори та станки для щеплення, садові пили та ножі, засоби для гостріння та догляду за інструментом, вимірювальні пристрої, товари для шпалерних садів, садові степлери, засоби для щеплення та окулірування, агрохімія, таблички та етикетки, різноманітні засоби для вирощування та сітки. Продукцію ARS, Buddy Tape, MAX (Японія), Felco, Istor та Victorinox (Швейцарія), Lowe, Etiketten Becker, Rema, Fleischhauer та Mankar (Німеччина), Bahco (Франція), Stafor, Antonini, Stocker, Alvaro Bernardoni, Siat, Idel та Due Buoi (Італія), Gripple (Великобританія), Ekompany (Голландія), AMMA, Ermet та Heinal (Польща) та десятків інших світових брендів можна замовити за найбільш привабливими цінами та з офіційною гарантією виробника.

Компанія відкрита до співпраці з ягідними, садовими та овочевими господарствами, садовими центрами, розсадниками плодових та декоративних рослин, ландшафтними студіями та усіма, хто живе в гармонії з природою. В інтернет-магазинах компанії зібрано широкий асортимент професійного інструменту та супутніх товарів, які допоможуть зробити бізнес ще кращим та прибутковішим. Замовляйте безкоштовний друкований каталог товарів або відвідайте сайти!

Сайт компанії: http://pc-group.biz

Інтернет-магазин: https://plants-club.ua

YouTube-канал: https://www.youtube.com/user/PlantsClub

Телефони для довідок: (063) 043-01-11, (068) 043-01-11, (050) 043-01-11

Читайте також: Оновлення журналу «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»

Журнал «Ягідник»

Останні статті