Якісне живлення та регуляція розвитку

 Якісне живлення та регуляція розвитку

Результат схеми підживлення та регуляторів росту від ТзОВ “Анівол” у ФГ “Інтерфлора”, с. Ленківці, Кельменецького р-ну, Чернівецької обл.

ТзОВ «АНІВОЛ» – це компанія, яка розпочала свою діяльність в Україні з 2018 року. Мета підприємства – надати висококваліфіковану технічну підтримку сільгоспвиробникам. Наші спеціалісти протягом років збирали інформацію про найкращі препарати та супутні матеріали в галузі садівництва, овочівництва, рослинництва та декоративних культур. Зараз ми готові поділитися з вами досвідом, який ми за цей час надбали разом з нашими стратегічними партнерами італійськими виробниками засобів захисту та живлення рослин, які методом випробувань та досліджень розробили готові рішення для захисту та живлення різних культур.

Результат розроблених схем застосування препаратів від компанії «Анівол»

У нас є інноваційні та специфічні рішення захисту та живлення для кожного типу запитів ринку з лініями органічних та традиційних продуктів, які гарантують кращу якість, кількість та рентабельність сільськогосподарського виробництва.

L.Gobbi працює понад шістдесят років в Італії, досягнувши стійкої позиції лідера ринку в секторі регуляторів росту рослин, позакореневих добрив, хелатних мезо-, мікроелементів, кондиціонерів ґрунту та інших продуктів для сільського господарства, включаючи органічні продукти та біостимулятори.

В Україні вже зареєстровані 19 препаратів від L.Gobbi та ще 11 препаратів отримають реєстрацію в 2022 році. З зареєстрованих препаратів в першу чергу це лінійка біостимуляторів-коректорів живлення мікро та мезо елементів, а також регулятори росту. Лінійка ALGA – це унікальний за своїм типом природний продукт, отриманий завдяки сучасній технології, яка зберігає структуру, а отже, і активність речовин, що містяться в двох видах морських водоростей (Ascophyllum nodosum та Laminaria digitata), що його складають. Ця лінійка містить у метаболічно активній формі речовини природного росту, вітаміни, ферменти, пептиди, пептони, вільні амінокислоти, альгінати, олігосахариди, мікро та мезо елементи, а також карбогідрати швидкого та повного засвоєння, які показують ефективність як по листу, так і під корінь.

Результат розроблених схем застосування препаратів від компанії «Анівол»

ALGA Gobbiорг – 6%, манітол – 9,0 г/л) – продукт дуже високої концентрації, отриманий з крему та екстрактів Ascophyllum nodosum та Laminaria digitata. Він позитивно впливає на вегетативний і продуктивний розвиток рослин і, перш за все, на якість продукції. Препарат покращує стійкість рослин до фізіологічних розладів через дисбаланс або стрес; збільшує консистенцію, колір, аромат продукції; позитивно впливає на вміст крохмалю та цукрів і як результат покращує термін зберігання плодів.

ALGA Cu Mn Zn (Cu – 1%, Mn – 3%, Zn -3%) – швидко покращує вегетативний стан рослин і підвищує стійкість до несприятливих умов для багатьох культур. Особливо рекомендується на початкових фазах розвитку весною, та при несприятливих погодних умовах.

ALGA BMgМо (B – 2%, MgO – 4%, Mo – 0,02%) – походить із суміші водоростей (Ascophyllum та Laminaria), є чудовим активатором росту. Препарат особливо ефективний для підвищення якості та кількості врожаю. Рекомендується вносити на початкових фазах розвитку, на початку цвітіння, та після цвітіння.

ALGA BFeMn (B – 1%, Fe (EDTA) – 0,9%, Mn (EDTA) – 0,3%, Сорг. – 4,5%). Ця суміш водоростей для живлення характеризується високою концентрацією стимуляторів росту (гібереліни, цитокініни, бетаїни), альгінатів (для поліпшення транспорту поживних речовин всередині листа), вітамінів, олігосахаридів (для підвищення стійкості рослин до навколишнього та фізіологічного стресу) та мікроелементів. Рекомендується вносити на всіх фазах розвитку, особливо в стресових умовах на початку вегетації, перед цвітінням, після цвітіння, в період росту листової маси та для підвищення фотосинтетичної активності.

Результат розроблених схем застосування препаратів від компанії «Анівол»

Alga Mg (MgO – 13%) – особливо необхідний навесні – на початку літа, в період формування листового апарату.

Для боротьби з фізіологічними розладами викликаними нестачею Са пропонуются два препарати на основі концентрованих екстрактів морських водоростей роду Laminaria digitata та з високим вмістом кальцію. Для першого етапу росту зав’язей та плодів – Ger Ca LG (N – 8,7%, CaO –15%) з невеликою кількістю нітратного азоту, який є синергістом Са. Для фінішного етапу дозрівання – Alga Ca Cl (CaO – 15%) – це без азотний продукт.

Для профілактики та лікування хлорозів, викликаних нестачею заліза компанія має в своєму портфоліо ряд продуктів. Для листового та кореневого підживлення – це Alga Fe (Fe ЕДТА – 5%) та Ferro GLEP (Fe – 7%, Fe у комплексі з амінокислотами – 6%). Для кореневого внесення – це Ferro GOLD (Fe (o-o EDDHA) – 4,1%, Fe (o-р EDDHA) – 1,9%) та Ferro LG (Fe EDDHSA розчинне у воді – 6%).

Для стимуляції мікробіологічної активності грунту, розвитку та активності коренів рекомендуємо вносити LG 81 (N – 4%, P2O5 – 6%, K2O – 5%, Cорг. – 3,5%) – органо-мінеральне суспензійне добриво, що містить ферменти і метаболіти, отримані в результаті процесу біологічної ферментації та рослинні екстракти.

Навесні, восени та в будь-який час, коли погода сприяє розвитку хвороб (наприклад, після сильних дощів, підвищеної вологості тощо) рекомендуємо додавати до фунгіцидних обробок GERFOS K (P2O5 – 30%, K2O – 20%). Цей продукт на основі фосфіту калію, завдяки чому здатний виконувати та стимулювати всередині рослини всі функції, пов’язані з прямою та непрямою дією іона фосфіту.

Весною, якщо за прогнозом погоди буде значне зниження температури, рекомендуємо  перевірену італійську технологію, яка використовується вже багато років: мінімум за 6-12 годин до приморозку вносимо LG 336. LG 336 є органічним джерелом хелатного заліза, ретельно розробленого для позакореневого внесення. Продукт поглинається листям і корінням і підвищує стійкість до холоду і, перш за все, морозів. Для підвищення стійкості к приморозкам обробку проводять кожні 7 днів в критичний період.

Власні розробки препаратів ТзОВ «АНІВОЛ» під торговою маркою AminoActiv, які виробляються на потужностях італійского виробника Agri 2000 Italia представлені на ринку України з 2018 року.

Результат схеми підживлення та регуляторів росту від ТзОВ “Анівол” у ФГ “Інтерфлора”, с. Ленківці, Кельменецького р-ну, Чернівецької обл.

AminoActiv – препарати на основі L-амінокислот тваринного та рослинного походження з додаванням мікро та мезо елементів. Потужну антистресову та стимулюючу дію продуктів забезпечують правильно підібрані комбінації амінокислот.

AMINOACTIV ВВ – препарат на основі амінокислот рослинного походження. Має потужну антистресову дію. Перед, в- та після цвітіння – це фенологічні стадії при яких рослина витрачає велику кількість енергії (білків, цукрів, нуклеїнових кислот та фітогормонів) що підтримує інтенсивний поділ клітин. AminoActiv BB завдяки його компонентам, оптимізує ці фази, виступаючи в ролі стимулятора росту і антистресового фактора.

AMINOACTIV СС – препарат на основі амінокислот рослинного походження з додаванням природних цитокінінів – гормонів, які відповідають за поділ клітин, точки росту, диференціацію. Вносять в період формування зав’язі на плодово-ягідних та овочевих культурах, коли йде активний поділ клітин з інтервалом 5-7 днів 2-3 рази. На зернобобових – для стимуляції розгалуження, та після запліднення, що призведе до збільшення врожаю.

AMINOACTIV HPF – препарат на основі амінокислот тваринного походження. Має потужну антистресову дію. Повний і сформований амінокислотний комплекс з додаванням білка сприяє активному обміну речовин рослин у стресових ситуаціях (пересадка, цвітіння, виповнення плодів, вегетативний ріст, мороз і посуха). Aminoactiv HPF покращує якість (більший вміст цукру в фруктах) та термін зберігання продукції.

Результат розроблених схем застосування препаратів від компанії «Анівол»

AMINOACTIV Plus – рідке органічне азотне добриво, що виробляється з гідролізованого епітелію тварин.  Має антистресову дію та транспортну функцію для бакових сумішей ЗЗР, добрив. Aminoactiv Plus сприяє розмноженню та реактивації ґрунтових мікроорганізмів, що поліпшує споживання необхідних елементів живлення рослиною. Препарат покращує якість продукції (колір, розмір, текстура, вміст цукру, термін зберігання).

AMINOACTIV CalMag та AMINOACTIV Са – препарати застосовуються для лікування фізіологічних розладів, пов’язаних з нестачею Са. Завдяки наявності в складі AMINOACTIV CalMag Са, Mg, Zn, Mn та амінокислот, добре підходить на перших етапах формування плодів, коли ще йде наростання листової маси та поділ клітин, підвищуючи фотосинтетичну активність рослин. Нітратна форма азоту є синергістом до Са та разом з амінокислотами допомагає йому засвоюватись та позитивно впливає на ріст зав’язі. Застосовують цей препарат в першу половину роста плодів. AMINOACTIV Са  не має в своєму складі азоту. Для кращого поглинання Са в препараті присутні певні амінокислоти. Zn та Mn разом з амінокислотами допомагають відновити рослину після стресових умов в другій половині літа, посилюючи органолептичні показники продукції перед збором (смакові характеристики, колір та інше).

Результат розроблених схем застосування препаратів від компанії «Анівол»

Читайте також: V Міжнародна конференція «Від землі – до готового продукту» об’єднала представників галузей садівництва, горіхівництва і переробки навколо глобальних питань

Журнал «Ягідник»

Останні статті