Які зараз тенденції на ринку лохини?

 Які зараз тенденції на ринку лохини?

Вирощування лохини стає справді глобальним, пропозиція та попит швидко зростають на більшості континентів. Завдяки постійному розширенню виробництва кількість ягоди на душу населення продовжує зростати в США, країнах ЄС-27, Великобританії, Китаї, а також на інших ринках. Про це повідомляють дослідники нідерландського Rabobank.

У новому звіті аналітики зазначають, що конкуренція на глобальному ринку зростає: Перу йде вперед, а Мексика та кілька інших перспективних експортерів розширюють поставки. 

– Постійні галузеві тенденції включають ймовірність падіння цін продукції перуанського експорту, стагнацію чилійського виробництва та збільшення вирощених на субстраті ягід у Мексиці, – наголошують у Rabobank.

Аналітики Rabobank зазначають, оскільки галузь виробництва лохини зіштовхується зі зростаючими витратами на виробництво, проблемами робочої сили та логістичними проблемами, компанії мають стати більш продуктивними та ефективними, а також підтвердити, що постачають високоякісні ягоди. Також варто використовувати вдосконалені сорти і технології, зокрема застосування використання субстратів, вирощування у закритому ґрунті та механічне збирання врожаю, що допоможе виробникам вирішити низку проблем з боку пропозиції.

Читайте також: «Нікдарія» планує збільшити насадження та висадити малину

Журнал «Ягідник»

Останні статті