Які сорти лохини популярні цьогоріч?

 Які сорти лохини популярні цьогоріч?

Правильний підбір сортів на плантації лохини дозволить не лише отримати якісний урожай, але й врятувати його від примх погоди. Так, у сезоні 2022 року себе зарекомендували пізні сорти лохини, розповіла директор і агроном фермерського господарства «Фруктовий сад АТ» Анна ДОМБРОВСЬКА в ексклюзивному коментарі проєкту «Ягідник».

– Минулоріч були ранні морози, і пізні сорти просто не встигли визріти. Тому в сезоні 2023 року фаворитами є ранні та середньо-ранні сорти. Навіть середні та пізні сорти, які в попередні роки були популярні, фермери зараз уже не так хочуть садити. Всі побачили, що добре показали себе ранні сорти, з яких вдалося отримали хороший прибуток. Тому номер один за популярністю зараз Дюк і Спартан, – розповіла Анна Домбровська.

За її словами, популярний також сорт Чандлер, бо минулого року, коли інші сорти продавали за ціною 90 грн/кг, вартість Чандлера завдяки його великим ягодам коливалася в межах 110-120 грн/кг.

– Тому Дюк, Спартан і Чандлер – це  той ТОП, який зараз просить ринок. Але, звичайно, кожен рік різний і ситуація постійно змінюється. Пройде сезон, люди зроблять висновки і картина знову поміняється, – підсумувала директор ФГ «Фруктовий сад АТ» Анна Домбровська.

Читайте також: Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

Журнал «Ягідник»

Останні статті