Яка країна найбільший імпортер малини?

 Яка країна найбільший імпортер малини?

Провідну позицію з імпорту малини в світі посідає Німеччина. Саме ця країна у 2020 році стала другим найбільшим ринком збуту української замороженої малини, повідомляють аналітики east-fruit.

Німеччина імпортує кожен п’ятий кілограм замороженої малини, яка експортується у світі, що в 2,7 разу більше, ніж у Францію – другу в цьому рейтингу країну. При цьому США йдуть третіми за обсягами імпорту замороженої малини у світі, суттєво випереджаючи обсяги інших імпортерів.

Так, концентрація імпорту малини у світі середня, тому що перші три країни імпортують у сукупності менше половини всієї ягоди – всього 39%.

Серед топ-10 імпортерів знайшлося місце і й країнам-трейдерам, тобто тим, які імпортують заморожену малину переважно для подальшого реекспорту. Це, насамперед, Бельгія, Нідерланди та Польща. Причому якщо перші дві країни є нетто-імпортерами через вкрай низькі обсяги внутрішнього виробництва при високих обсягах споживання, то Польща – нетто-експортер, причому за обсягом чистого експорту посідає друге місце у світі з великим відривом від третього.

Нагадаємо, ВПЕРШЕ під час V Міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» відбудеться конгрес із заморожування та холодної логістики ягід «Переробка та заморожування. Створення доданої вартості шляхом переробки ягід: різні бізнеси – різні можливості»!

Детально про графік роботи конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» та про умови участі в заході читайте за посиланням: https://bit.ly/3ojWWzS

Програма заходу доступна тут: http://forum.techdrinks.info/ua/event/35

Журнал «Ягідник»

Останні статті