Як триває сезон лохини у компанії «Фруктовий сад АТ»

 Як триває сезон лохини у компанії «Фруктовий сад АТ»

Сезон збору однієї з найпопулярніших ягід у світі, лохини, наразі перебуває в розпалі. Виробники вже можуть робити перші висновки про якість ягід і їхній урожай. Детальніше про це ексклюзивно «Ягіднику» розповіла співвласниця розсадника «Фруктовий сад АТ» Анна Домбровська.

– Цьогоріч сезон збору лохини розпочався на 10 днів пізніше, ніж минулого року. Окрім пізнішого початку, спостерігається ще й така тенденція, що скоротилася різниця між достиганням ранніх і середніх сортів. Тобто якщо зазвичай ранні сорти ми збирали два тижні та після того – середні, то цього року ми тиждень збирали ранні та відразу почали збирати ягоди середньої групи, – зазначила Анна Домбровська.

Щодо якості ягід, то співвласниця розсадника «Фруктовий сад АТ» розповіла, що морози взимку не пошкодили бруньку, тому саджанці перезимували досить добре.

– Були побоювання щодо холодної та затяжної весни, але ми адаптувалися, внесли потрібні препарати й у результаті ягоди в нас хорошої якості, як і минулого року, – розповіла Анна Домбровська.

Плантація лохини в компанії «Фруктовий сад АТ» розташована на площі 4 га, у день на підприємстві збирають 1,5-2 тонни ягід. Реалізовують урожай на Столичному ринку в Києві та через оптових клієнтів зі Східної України.

Оксана МАРЧУК

Читайте також: Анна Домбровська, «Фруктовий сад АТ»: «Наш розсадник – це не просто бізнес, це стиль життя»

Анна Домбровська: «Або ти швидко реагуєш на потреби клієнта, або через декілька років про тебе ніхто”

Журнал «Ягідник»

Останні статті