Як окупація вплинула на ринок заморожених ягід, овочів і фруктів

 Як окупація вплинула на ринок заморожених ягід, овочів і фруктів

«В Україні була сировина з південних областей, зокрема перець, гарбуз, цибуля. Звичайно, ми наразі шукаємо альтернативні ринки, але віримо в ЗСУ, а також у те, що скоро всі регіони будуть деокуповані». Таку думку висловив  директор заводу заморожених овочів, ягід і фруктів Tevitta Юрій Кривенко.

За його словами, важливі питання сьогодні – це пальне, його наявність, ціни та, відповідно, логістика. Але найбільша проблема полягає в тому, території України ведуться активні бойові дії.

– ‎Незважаючи на складну ситуацію ми розуміємо, що економіка країни має працювати. До того ж на заводі працює багато людей, яким потрібно виплачувати заробітну плату. Окрім того, треба сплачувати податки‎, – сказав директор заводу.

Юрій Кривенко зазначив, що на початку 2022 року плани компанії були масштабні. Звичайно ж, повномасштабна війна в Україні внесла свої корективи. Але, за словами Юрія Кривенка, зараз розпочинається новий сезон:

– Підсумовувати й аналізувати будемо в кінці наступного сезону. А зараз ми заморожуємо суницю, малину, вишню, бузину, солодку кукурудзу, а також продукти з тривалим терміном зберігання – мускатний гарбуз, цибулю та перець.

Юрій Кривенко зазначив, що завод, який зараз працює в цілодобовому режимі, Tevitta багатофункціональний і може переробляти майже всі овочі, фрукти та ягоди‎.

Про детальні умови прийому продукції та умови можна дізнатися за тел.: +38 (067) 233-26-63 (Владислав)

Читайте також: «Ягідник» № 2 уже вийшов друком!

Журнал «Ягідник»

Останні статті