«Як бджола» продовжує висаджувати суницю альпійську

 «Як бджола» продовжує висаджувати суницю альпійську

Минулого року ягідний кооператив з Львівщини «Як бджола» в тестовому режимі висадив 2 гектари суниці альпійської та облаштували там полив. Як розповів ексклюзивно «Ягіднику» співзасновник кооперативу Тарас Баландюк, цьогоріч там вирішили збільшити насадження з цією культурою ще на 8 гектарів.

– Ми протестували, нам ця культура сподобалася, тому цього орієнтовно плануємо висадити ще 8 гектарів суниці, – зазначив Тарас Баландюк. – В основному на плантаціях представлені сорти Регіна, а також Барон Солемахер, який поки що тестують.

Як зазначає фермер, майже весь урожай суниці минулого року кооператив заморозив.

– Ми пробували й сушити ягоди, адже маємо власне обладнання для цього, але нам більше сподобалася саме заморожена суниця альпійська. До того ж на таку продукцію є попит у країнах Європи. Але наша перевага в тому, що ягоди суниці альпійської – органічні, екологічно чисті та вирощені без використання хімічних пестицидів, – розповів спывзасновник кооперативу «Як бджола» Тарас Баландюк.

Планується, що цього року суниця альпійська вже дасть невеликий урожай, а з наступного року вийде на повне промислове плодоношення.

Оксана МАРЧУК

Читайте також: Для українських виробників стануть недоступними нові сорти суниці

Журнал «Ягідник»

Останні статті