«Як бджола» ініціює благодійний проєкт для дітей

 «Як бджола» ініціює благодійний проєкт для дітей

У зв’язку з війною зараз в Україні вимушено покинули свої домівки сотні тисяч українців. Однією з областей, де знайшли прихисток внутрішньо переміщені особи, стала Львівщина. Тому ягідний кооператив «Як Бджола» з Золочівського району Львівської області вирішив реалізувати свій досвід і наявну базу для допомоги сім’ям з дітьми, які втекли від воєнних дій. Для реалізації цього проєкту господарству необхідні фінансові донори, зазначає співзасновник кооперативу Олег Бачинський.

– Наша мета – допомогти та покращити емоційний стан дітей і дорослих після пережитих жахіть війни, зокрема це стосується сімей, які вимушено переїхали у Львівську область. Ми плануємо проводити освітні, розважальні, практичні та рекреаційні заходів на туристичній агролокації кооперативу «Як Бджола», – розповів Олег Бачинський.

Так, за словами співзасновника кооперативу, туристична локація площею 2 гектари дозволяє одночасно приймати до 40 осіб. Під час візиту в кооператив «Як бджола» діти матимуть можливість поїздити на тракторі ягідними плантаціями, погодувати свійських тварин, взяти участь у майстер-класах з випікання піци, провести час на дитячому та спортивному майданчиках, покататися на поні та конях, а також відвідати апібудинок та пасіку.

Реквізити для допомоги: ФОП Баландюк М.В. ЄДРПОУ 3102421506

IBAN: UA 043052990000026003011028736 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Читайте також: «Як бджола» продовжує висаджувати суницю альпійську

Журнал «Ягідник»

Останні статті