Ягоди, пиво та ведмеді: українська пивоварня запустила новий проєкт

 Ягоди, пиво та ведмеді: українська пивоварня запустила новий проєкт

4 березня о 18:30 в Театрі пива Правда презентують нове крафтове пиво “Born to be Wild”. Створили його за унікальною технологією з додаванням ягід.

“Born to be Wild” – це спільний проект Ведмежого притулку Домажир та Театру пива «Правда», започаткований з метою захисту диких тварин та підтримки діяльності притулку, унікального реабілітаційного центру для бурих ведмедів, врятованих з неволі та придатних умов проживання.

Кожна куплена пляшка пива – це внесок у збереження біорізноманіття. 3 гривні з кожної проданої пляшки віддаємо у фонд Ведмежого притулку Домажир.

До речі , для тих, хто хоче навчитись варити ягідне пиво або реалізувати свій ягідний проєкт у новій формі – є чудова нагода познайомитись з найкращими українськими крафтовими пивоварами! IX Форум пивоварів та рестораторів, який організовує меді-проєкт “Технології та Інновації” відбудеться 8-9 квітня у Києві. На учасників чекають найактуальніші теми та обговорення, авторитетні експерти та нові обличчя галузі, інвестори та представники торгових мереж, інноваційні технології й рішення, цінні поради та успішний досвід колег. Деталі та реєстрація – ТУТ!

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *