Ягідники Британії б’ють на сполох і не вірять, що відкриття ринку праці зможе покращити “робочий голод”

 Ягідники Британії б’ють на сполох і не вірять, що відкриття ринку праці зможе покращити “робочий голод”

Нещодавно ми повідомляли про те, що уряд Британії розширює квоту для заробітчан-мігрантів, побоюючись за збір урожаю 2020 року. Тому влада дозволила фермерам найняти до 10 000 сезонних робітників (у той час, як в попередні роки ця квота становила 2500 робітників).

В свою чергу, представники аграрної галузі країни вже забили на сполох і зявили, що таким чином проблему всеодно не вирішити, пише fruitnet.com. Голова торгової палати Британії Ніколас Марстон заявив, що відкриття 10 000 тимчасових віз на цей рік – це крок у правильному напрямку, але це не допоможе заповнювати потребу галузі в сезонних заробітчанах після того, як доступ до цих робочих місць закінчиться для працівників ЄС.

“Проводиться велика кількість досліджень і розробок з робототехніки та автоматизації це добре, але ефективне комерційне використання цих технологій замінить лише частину ручних працівників, оскільки поля сільського господарства сильно відрізняються від заводських поверхів”, – зазначив експерт.

Зауважимо, що після оновлення міграційного законодавства країни серед нових вимог до працівників-іммігрантів, оголошені секретарем Пріті Пател тепер будуть – мінімальний дохід у розмірі 25 600 фунтів стерлінгів, здатність розмовляти англійською мовою.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *