Ягідників підозрюють у впливі на обміління Шацьких озер, що на Волині

 Ягідників підозрюють у впливі на обміління Шацьких озер, що на Волині

Одне з підприємств, яке підозрюють у діяльності, яка могла спричинити обміління озер в Шацьку у Волинській області, побудувало неподалік штучні водні об’єкти на орендованій території площею 230 га без відповідних на це документів та з них поливає саджанці лохини на площі понад 150 га.

Як повідомляє пресслужба прокуратури Волинської області, ягідне господарство та ще ряд суб’єктів господарювання діяли всупереч вимогам Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», оцінки впливу, який вчиняє на стан озер незаконна діяльність суб’єктів господарювання. Натомість посадовці «Держекоінспекції» не припинили діяльність порушників.

Державна екологічна інспекція у Волинській області не подала позову до суду задля припинення протиправної діяльності підприємства.

Тому наразі за фактами неправомірних дій «Держекоінспекції» , що могли призвести до обміління Шацьких озер на Волині, у поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України.

Розслідують факти зловживання службовим становищем посадовими особами органів державної влади Волині в інтересах третіх осіб, які могли призвести до різкого падіння рівня води в Шацьких озерах, у тому числі одному з найбільших озер України – Світязі. Надаватимуть оцінку й іншим органам влади та суб’єктам господарювання.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *