«Ягідник»: новий номер журналу незабаром вийде друком

 «Ягідник»: новий номер журналу незабаром вийде друком

Зовсім скоро вийде друком четвертий цього року номер журналу «Ягідник» – енциклопедії українського ягідництва. Традиційно, на сторінках чергового випуску читачі ознайомляться з передовим досвідом вирощування ягід, помандрують у ягідні господарства, розташовані в різних регіонах України – на Львівщині, Київщині, Закарпатті, Рівненщині, а також у Польщі. Що цікавого готують видавці журналу «Ягідник» цього разу?

На сторінках видання читачів чекає розгорнутий пострепортаж із Всеукраїнської благодійної науково-практичної конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», що відбулася 29-30 вересня у Рівному, в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго», та зібрала фахівців згаданих галузей із різних куточків України задля підтримки та обміну безцінним досвідом у складних умовах, перед якими всіх поставила війна.

Як і завжди, у полі зору «Ягідника» – цілий комплекс ягідних культур, в аспекті створення та ведення успішного бізнесу. Так, унікальним досвідом вирощування лохини в сезоні 2022 та цінними порадами поділяться засновники компаній «Грасс Авеню», «Бетек», «Нікдарія». На що саме варто звернути увагу, розпочинаючи вирощування лохини, розповість директор розсадника in vitro «Долина-Агро»  Олег БАЗЮК. Про ті сорти лохини, які вирізняються високою родючістю, та про те, як вибрати якісний садивний матеріал, читачам журналу розкажуть представники розсадника Fall Creek. Про захист лохини впродовж вегетаційного періоду на основі ексклюзивного досвіду компанії «Юнік Гарден» розкаже агротехнолог цього господарства Ельвіра АБСЕЛЯМОВА. Також на читачів чекає ексклюзивний репортаж із польської компанії Kusibab-Wyka, засновники якої розкажуть про вирощування якісних саджанців оригінальних сортів ягідних культур.

Про свій шлях у ягідництві, зокрема, у вирощуванні суниці садової, розкаже засновник ФГ «Ягідне поле», що на Львівщині. Про сорти суниці садової, придатні для органічного вирощування, розповість представник нідерландської фірми Fresh Forward BV Антон ДОВГАНЮК. Про особливості вирощування малини в умовах Ріненщини читачі дізнаються в репортажі з господарства «Дедденс Агро». Як потрібно доглядати за суницею садовою та малиною восени, щоб запобігти їхньому вимерзанню взимку, детально розкаже експерт ягідного ринку, агроном-консультант Центру фермерських компетенцій Ірина КОБРИНЕЦЬ.

Як побудувати бізнес на вирощуванні порічки? Читайте в ексклюзивному інтерв’ю агронома компанії «Двіпа», що на Дніпропетровщині. Як почати прибутковий бізнес із вирощування смородини? На цю тему – практичні поради від науковців Валентина РОЖКА і Валентини РОЖКО. А про ключові аспекти успішного вирощування ожини та вибір якісного садивного матеріалу цієї культури розкажуть засновники розсадника «Фруктовий сад АТ».

Родзинка номера – презентація новітніх сортів малини й ожини від польської компанії Niwa. Читачі дізнаються про переваги цих сортів, а також про ключові аспекти їхнього вирощування.

Які інноваційні технології в ягідництві допоможуть зробити ягідний бізнес більш успішним та прибутковим? Читайте статтю від міжнародного експерта з вирощування ягід, агронома-консультанта Ганни ЛУЦЬКО. Про те, яку техніку використовувати при вирощуванні суниці садової, для того, щоб збільшити продуктивність роботи, поінформують представники компанії «Агро Фрутіка Бишків», що на Львівщині, які мають потужний досвід у механізації роботи на суничній плантації. Які стовпи краще використовувати під час вирощування різних культур – читайте відповіді від компанії «ЄФТ ПЛЮС».

А ще на читачів чекає ексклюзивний репортаж із Чорної гори: власниця екзотичного саду на Закарпатті Наталія МАРТИШИНЕЦЬ-БАБОТА поділиться досвідом вирощування екзотів.

Виростити великий урожай ягідних культур допоможуть ефективні засоби живлення. Їх читачам «Ягідника» презентують фахівці компанії «Планта Групп». А фермери поділяться результатами практичного застосування цих засобів.

Неодмінна рубрика «Ягідника» – заморожування та переробка ягідної продукції. Так, цього разу про те, як саме потрібно заморожувати ягідну продукцію, щоб зберегти її якість і смак, розкаже технолог із заморожування ягід та овочів Георгій ДЕРМЕНЖИ. А про переваги сублімації як одного із шляхів переробки ягід повідомлять представники компанії PIGO.

Директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Тетяна ГЕТЬМАН поділиться  з читачами важливою інформацією про державну підтримку аграріїв в умовах війни і про те, де взяти кошти на розвиток агробізнесу.

Так, нове число журналу «Ягідник» буде максимально різноаспектне та мегакорисне для всіх, хто розвиває ягідний бізнес.

Починаючи з березня 2022 року, на період війни медіагрупа «Технології та Інновації» відкрила безкоштовний доступ до журналів і надала читачам можливість безкоштовно завантажувати їх у форматі PDF!

Попередні випуски журналу «Ягідник» за 2022 рік ви можете безкоштовно завантажити тут.

Запрошуємо вас до співпраці. Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про підприємства, компанії та фермерські господарства на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення в журналах чи на сайтах («Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»).

Контакти:

Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Анна Панкратенкова, менеджер, тел. +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті