«Ягідник» №4: чим здивує читачів новий номер енциклопедії українського ягідництва?

 «Ягідник» №4: чим здивує читачів новий номер енциклопедії українського ягідництва?

Черговий номер журналу «Ягідник» готується до виходу світ. Максимальне охоплення ягідних культур, досвід успішної побудови ягідного бізнесу, аналітика ягідного ринку, інновації у вирощуванні ягід – ці та інші теми будуть висвітлені на сторінках єдиного в Україні профільного видання, присвяченого ягідництву.

Окремим тематичним блоком у новому номері буде висвітлений досвід вирощування лохини. Читачі помандрують у найбільше лохинове господарство «Бетек», ознайомляться з інноваціями у вирощуванні цієї культури в компанії «Нікдарія», переймуть досвід вирощування органічної лохини у СВК «Ягідки». Окрім того, читачів чекає репортаж із компанії «Долина Агро».

Також на сторінках видання – польський досвід вирощування лохини, яким поділиться польський експерт Павел Ваврищук (компанія Polska Borowka).

На сторінках журналу буде висвітлений досвід вирощування суниці садової. Читачі помандрують у господарство Sweet berry, що на Херсонщині, та ознайомляться із тонкощами вирощування ягоди на півдні України.

Катерина Удовиченко, завідувачка відділу вірусології, оздоровлення і розмноження плодових і ягідних культур Інституту садівництва НААН, у науковій публікації розкаже  про здоровий садивний матеріал суниці, дасть експертні поради, як добирати якісні саджанці та як їх перевіряти на наявність  вірусних та основних бактеріальних і грибних хвороб.

Блок статтей буде присвячений вирощуванню малини. Зокрема, читачі дізнаються про досвід вирощування та заморожування органічної малини у ФГ «Прогрес Беррі». Також свої двері відкриє підприємство «ЛНЗ-Агро» із Черкащини, де вирощують малину та суницю садову.

Про основні біологічні особливості куща малини в різні пори року розкаже Тетяна Коросташівець, викладач хімії і екології Відокремленого структурного підрозділу «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету»(м. Конотоп Сумської області).

Також читачів чекає ґрунтовна аналітична стаття про малиновий ринок із коментарями експертів Андрія Ярмака, Івана Котяша, а також засновників відомих фермерських господарств та розсадників.

Досвідом вирощування ожини на Закарпатті поділяться засновники господарства BerryMore, що на Закарпатті.

Не оминули й жимолость. Про вирощування цієї культури розкаже співвласниця розсадника «Фруктовий сад АТ» Анна Домбровська.

Родзинка номера – вирощування журавлини в Білорусі. Детально цю тему проаналізує Олександр Яковлєв, завідувач лабораторії Центрального ботанічного саду НАН Білорусі.

Журнал «Ягідник» – це не тільки відомі культури, а й нішеві. Так, читачі дізнаються про новий перспективний сорт ірги, єдине право на розмноження якого має польський розсадник Plantin.

Володимир Меженський, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри садівництва ім. проф. В. Л. Симиренка Національного університету біоресурсів і природокористування України , поділиться науковою статтею на тему «Нішеві культури: хеномелес, шефердія, аронія, ірга, шипшина».

Також журнал «Ягідник» висвітлить досвід вирощування актинідії у садовому центрі «Північне виноградарство» (власник – В’ячеслав Онищенко) та досвід вирощування азимини на Закарпатті (досвід Віталія Більця).

Окрім того, в журналі «Ягідник» буде порушена проблема кооперації ягідівників. У ґрунтовній аналітичній статті будуть висвітлені основні проблеми, що стосуються кооперації в Україні, а також переваги та перспективи роботи у кооперативах.

Досвідом вирощування спаржі поділяться керівники СТЗОВ імені Лесі Українки.

А також традиційна рубрика – «Юридичний практикум» від фахівців ППФ «Пахаренко і Партнери».

Звісно, журнал висвітлить нові технології в ягідництві. Зокрема, читачів чекає інтерв’ю з директором польської компанії UNIDEX. Також обладнання для переробки ягід від польської компанії MEGA.

Журнал «Ягідник» об’єднує навколо себе всіх, хто хоче успішно вирощувати ягоди та розвивати галузь ягідництва. Адже це покрокова енциклопедія, як завдяки вирощуванню ягід отримувати хороший прибуток. Долучайтеся до кола успішних ягідівників!

З питань передплати на журналу звертайтеся за телефонами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Ірина Петронюк, тел..: +38 096 491 66 92

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Ірина Калюжна, тел: +38 096 45 87 682

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83.

Журнал «Ягідник»

Останні статті