«Ягідник» № 2 уже вийшов друком!

 «Ягідник» № 2 уже вийшов друком!

Незважаючи на війну та складний період у житті країни та всіх українців, уже вийшов друком черговий номер єдиного в Україні фахового журналу для ягідівників і садівників – «Ягідник» № 2! Адже головне завдання медіагрупи «Технології та Інновації» полягає в тому, щоб підтримати економіку країну та фермерських господарств, використовуючи свій фронт – інформаційний. Уже наступного тижня всі читачі та передплатники отримають поштою свій друкований примірник.

Як завжди, новий випуск журналу здивує читачів максимальним охопленням ягідних культур, унікальним закордонним досвідом ягідництва, новітніми технологіями ягідництва та ефективними методами захисту насаджень.

Редакція журналу «Ягідник»

Так, лохина продовжує втримувати лідерство з-поміж ягідних культур. Тому читайте на сторінках журналу інформацію про те, як обрати якісні сорти, яким має бути садивний матеріал лохини та як правильно закладати плантації. Зокрема, читайте поради щодо вирощування лохини від керівника розсадника «Долина-Агро» Олега Базюка, а також засновників розсадника «Фруктовий сад АТ».

Також читачі мають змогу дізнатися про особливості вирощування саджанців лохини в контейнерах від агроконсультантки Анни Луцько. А про те, як працює ягідний бізнес в умовах війни, розповіли у компанії BlueBerry.

Окрім того, читачі мають змогу дізнатися, як вирощують ягідні культури у Європі та які технології є запорукою їхнього успіху. Йдеться, зокрема, про репортажі з польської групи компаній in–vitro Kusibab та польського розсадника Gospodarstwo Szkółkarskie CIEPŁUCHA.

Максимально збільшити врожай і якість ягід суниці садової допоможе вирощування у тунелях. Детальніше про те, як у польській компанії Amplus реалізовують новий проєкт – теплиці з підвісними столами для суниці від компанії Haygrove, а також про переваги й особливості такого методу читайте на сторінках «Ягідгника» № 2.

Чимало ягідівників надають перевагу вирощуванню нішевих, а не традиційних ягідних культур. Так, досвідом і особливостями культивування жимолості (ФГ «Лада Глушка Володимира Івановича»), суниці альпійської (ФГ «Ягоди Волині»), ірги (Сергій Кригер з Рівненщини), ожини (ФГ «Надія») та шипшини (виробничий кооператив «Як бджола»), а також їхніми перспективами поділилися з «Ягідником» фермерські господарства, які зробили ставку саме на малопоширені культурами.

Звичайно ж, аби кінцевий продукт був максимально якісним, важливий кожен етап у його ланцюжку до споживача. Тому читайте в новому випуску журналу про те, як можна ефективно захистити свої ягідні насадження та які використовувати технології для сортування, зберігання та заморожування продукції, аби не втратити її якість. Зокрема, йдеться про ефективні біологічні рішення від компанії БТУ-ЦЕНТР, поради щодо найважливіших заходів з догляду за садом влітку від компанії «Родоніт Агро», технології зберігання ягід від компанії Fruit Control, технології сортування від компанії UNITEC, обладнання для заморожування малини у флюїдизаційному тунелі Unidex та сенсорні сортувальні машини від компанії TOMRA Food.

Чи має успіх кооперація в умовах України, розповів директор БФ «Контінентал Фармерз Груп» Василем Мартюком. Яке майбутнє співробітництва України та Нідерландів у ягідному секторі, розказав представник нідерландської фірми Fresh Forward BV Антон Довганюк. Як відбулися ключові події фруктово-ягідної галузі світу Macfrut і FRUIT LOGISTICA, та як підтримують Україну компанії з усього світу? Про це і не лише читайте на сторінках журналу «Ягідник» № 2!

На період воєнного часу всі охочі мають змогу безкоштовно почитати журнал в електронному форматі, тому попередній і новий випуски журналу «Ягідник» у форматі PDF можна завантажити тут.

Аби придбати друкований випуск журналу, оформити передплату на рік (у 2022 році буде 5 випусків) або купити видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство чи підприємство, медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення у журналах чи на сайтах («Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»).

Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Все буде Україна!

Журнал «Ягідник»

Останні статті