Ягідний ярмарок, малиновий пиріг рекордного розміру. Чим ще здивував фестиваль «Брусвяна Україна 2020»

 Ягідний ярмарок, малиновий пиріг рекордного розміру. Чим ще здивував фестиваль «Брусвяна Україна 2020»

Щорічний обласний фестиваль «Брусвяна-Україна» цього року знову зібрав своїх шанувальників, але не на початку липня, за традицією, а 28 серпня. Через карантинні обмеження захід мав свої особливості. По-перше, зважаючи на сезон достигання ягід, акцент був зроблений не на традиційній лохині, а на малині. Родзинкою події стало встановлення всеукраїнського рекорду на найбільший малиновий пиріг. Завдяки допомозі відомої житомирської кондитерської «Десерт» був зроблений смачний пиріг із листкового тіста з малиновою начинкою. Його розмір був 2 м на 50 см. Тому розсадник «Брусвяна» потрапив у Книгу рекордів України. Окрім сертифіката про встановлення рекорду, розсадник «Брусвяна» отримав відзнаку «Вибір споживача 2019», а директор розсадника Ліліана Дмитрієва – відзнаку «Честь і слава Житомирщини».

Через COVID-19 не вдалося провести настільки масовий захід, як завжди. Люди приїжджали й розходилися на локації, які їх цікавили: хтось придбав саджанці за акційною ціною -40%, хтось куштував запропоновані смаколики. Наші партнери, розсадник «Сонцецвіт», привезли кукурудзу, зварену за особливим рецептом, із травами. Однією із перлин фестивалю був майстер-клас зі створення вінків з живих квітів та духмяних трав. Були смачні пироги з малиною. Їх могли їсти всі охочі. Також гостям запропонували плов. Усе робилось із дотриманням санітарних норм. На території фестивалю було вдосталь санітайзерів, масок, термометрів, які ми отримали від партнерів, за що їм висловлюємо подяку. Атмосфера на заході була безпечна, завдяки нашим партнерам – охоронній компанії «Стелс1», – розповідає директорка розсадника «Брусвяна» Ліліана ДМИТРІЄВА.

На початку фестивалю провели семінар на чолі з головою Української асоціації аграрного експорту Дмитром Крошкою, який виголосив доповідь «Торгівля ягодами в умовах пандемії». Цього сезону наша ягода мала перші прямі контракти від національного постачальника до країн Азії. В попередні роки українська лохина була представлена в цих країнах нідерландськими та британськими трейдерами. Але ціни на внутрішньому ринку України були вищі, ніж за експортними контрактами.

На офіційній частині на сцені виступили із промовами всі керівники місцевого рівня. Гарний настрій усім гостям подарував гурт «Древляни», а також духовий оркестр із Волині. Всі охочі скуштувати альпійську суницю прямо з поля. Були й конкурси із призами від організаторів фестивалю.

Ще одна традиційна цікавинка заходу – конкурс садових опудал, у якому взяло участь кілька команд. У ролях суддів виступили ведучі «Сніданку з 1+1» Людмила Барбір, Руслан Сєнічкін, Неля Шовкопляс і Єгор Гордєєв. Учасники зробили опудала рятівника-пожежника й київської дівчини та представили свої творіння в ролі наречених. Спільними зусиллями вирішили, що наступного року на фестивалі влаштують ягідне весілля. Конкурси такого типу об’єднують учасників і створюють особливу атмосферу. Фестиваль завершився фермерською дискотекою від Руслана Сєнічкіна.

Мені приємно, що люди вкладають свій час, матеріальні ресурси, щоб зробити атмосферний фестиваль. Бо будь-яка подія – це, насамперед, учасники, які вносять частинку себе у дійство. Було приємно, що люди співали, танцювали. Адже всі скучили за святами, бо карантин – це психологічно тяжкий період. Чекаємо всіх на Ягідному фестивалі «Брусвяна-Україна 2021» , – резюмує Ліліана Дмитрієва.

www.brusvyana.com.ua / е-mail: brusvyana@ukr.net
Садовий центр: (067) 411-69-08 / Оптова торгівля: (067) 411-36-91
Брусвяна-поштою: (067) 411-36-88
Розсадник плодово-ягідних саджанців «Брусвяна»
12613, Житомирська обл., Брусилівський р-н, с. Костівці, вул. Польова, 1
тел./факс: (04162) 3-18-58, тел.: (050) 641-21-60

Більше матеріалів читайте у друкованому журналі “Ягідник”. Придбати його, а також ознайомитися із загальним змістом журналу ви можете тут.

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті