«Ягідний рай» виростив овочі для ЗСУ і шкіл

 «Ягідний рай» виростив овочі для ЗСУ і шкіл

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Ягідний рай» з села Залісці Хмельницької області завершує збір овочів для шкіл громади та Збройних Сил України. Цьогоріч їх вирощували на одному гектарі, але в подальших планах кооперативу – подвоїти площу ділянку. Про це йдеться у відео на сторінці компанії «Контінентал фармерз груп», яка допомагає кооператорам. 

– Коли розпочалася війна, ми в кооперативі вирішили, що будемо садити нові площі, обробляти їх і вирощувати більше овочів не лише для себе. Зокрема, хотіли, щоб були залишки продукції, аби ми могли підтримувати нашу армію та наших захисників, – зазначила член кооперативу «Ягідний рай» Оксана Бабій.

Її колега Микола Островський додав, що, крім ягід, кооператив вирішив вирощувати звичайні українські овочі, звичні і солдатам, і школярам:

– Ми розраховували, що солдатів необхідно нагодувати українським борщем, картоплею, тому вирощувати щось екзотичне немає сенсу.

Допомогу кооперативу надала компанія «Контінентал фармерз груп», яка, зокрема, придбала три овочеві сівалки та надала насіннєву картоплю. Насіння овочів надали компанії «Енза Заден Україна» та «Рійкцваан Україна» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів. Посівний матеріал був розподілений між школами громади, які мали ділянки для господарювання.

Зазначається, що урожаєм овочів кооператив забезпечив всі школи громади.  Окрім того, частину продукції передали на потреби Збройних Сил України.

Читайте також: Вирощування чорної смородини як бізнес для середньострокових інвестицій

Журнал «Ягідник»

Останні статті