Ягідний прогноз-2021: новий сезон – нові проблеми?

 Ягідний прогноз-2021: новий сезон – нові проблеми?

Старт нового ягідного сезону в Україні не за горами. Тому проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти» запрошує обговорити перспективи нового ягідного сезону під час вебінару «Ягідний прогноз-2021. Новий сезон – нові проблеми?», який відбудеться 6 квітня об 11:00 на платформі Fruit-Inform Zoom Forecast. Офіційний інформаційний партнер вебінару – проєкт «Ягідник».

Яка ж ситуація в ягідному секторі України спостерігається наразі? За даними опитування проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти», площі під малиною в 2021 році суттєво розширяться, проте лідером за темпами зростання площ залишається лохина. А суниця садова впевнено втримує позиці. №1 серед усіх ягідних культур в Україні.

При цьому в 2021 році погода залишиться одним з основних факторів ціноутворення на українському ринку, хоча передові господарства вже починають впроваджувати технології мінімізації впливу погодних умов.

Оскільки український ягідний бізнес – невід’ємна частина світової торговельної системи, саме ситуація в інших країнах впливатиме на експорт з України. Яскравий приклад цьому – рекордний експорт замороженої малини в 2020 році через неврожай у Сербії.

І, звичайно ж, COVID-19. Хоча багато хто вважає, що уряд не ризикне вводити повномасштабні обмежувальні заходи, як минулоріч, однак виключати закриття ринків все ж не можна. Складним залишиться і доступ до іноземних покупців ягід.

Ці та інші питання обговорюватимуться під час вебінару «Ягідний прогноз-2021. Новий сезон – нові проблеми?». За умови попередньої реєстрації участь у ньому безкоштовна. Зареєструватися можна тут.

Контакти:

Олександр Хорев, (067) 6343980 , halex.khorev@gmail.com

Євген Кузін, (096) 583-63-23 , eugenekuzin@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті