Ягідний кооператив «Як бджола» отримав міжнародний грант

 Ягідний кооператив «Як бджола» отримав міжнародний грант

Виробничий кооператив «Як бджола», розташований у селі Боложинів Буського району Львівської області, нещодавно виграв щорічний міжнародний конкурс «Екологічно дружній фермер балтійського регіону» (Baltic Sea Farmer). Про це повідомляється на сторінці компанії у фейсбуці.

– Ми виграли, і ця перемога для нас дуже важлива. Передусім, це зобов’язує нас бути ще кращими та свідчить про те, що ми рухаємося в правильному напрямку. Сільське господарство повинне розвиватися з урахуванням не тільки економічних показників, зокрема урожайності та прибутку, але й екологічних аспектів та викликів, перед якими постало людство, – зазначається у повідомленні. – Тому ми маємо сертифікат «Органік Стандарт» і наша продукція здорова та не забруднює навколишнє середовище.

Нагадаємо, конкурс «Екологічно дружній фермер балтійського регіону» (Baltic Sea Farmer) проводиться щорічно, починаючи з 2009 року. В конкурсі можуть брати участь як органічні, так і конвенційні фермерські господарства. Його мета – популяризація передових практик ведення дружнього до навколишнього середовища сільського господарства. Відновлення родючості ґрунтів, водний менеджмент та управління поживними речовинами – це ті складові, які враховуються міжнародним журі під час обрання головного переможця з-поміж національних.

Читайте також: «Як бджола»: від вирощування – до переробки

Ягідний кооператив «Як бджола» отримав органічний сертифікат

Журнал «Ягідник»

Останні статті