Ягідівники України зберуться на Прикарпатті

 Ягідівники України зберуться на Прикарпатті

Цьогоріч відбудеться 4-й національний конгрес «Ягідництво та кооперація-2021», але проходитиме він у новому форматі – в синергії з сімейним ягідним фестивалем ZAHID BERRY FEST. Організаторами заходу стали асоціація «Ягідництво України», ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» і ФГ «Беррі Прикарпаття», а інформаційним партнером – «Ягідник».

Програма конгресу «Ягідництво та кооперація» триватиме два дні. 13 серпня в конференц-залі готелю «Надія» відбудеться пленарна частина заходу, де обговорюватимуться критичні точки ягідного бізнесу, тенденції розвитку сегменту, а також можливості для малих і середніх фермерів тощо. Окрему увагу учасники звернуть на найбільш ймовірні вектори формування ринку в умовах «постковідних» реалій, кліматичних змін і споживацьких вподобань.

Другий день події, 14 серпня, буде присвячений практичному бізнес-туру на розсадник «Долина-Агро», де садивний матеріал розмножується тільки методом культури тканин (in vitro), що дає можливість уникати «зараження» патогенними мікроорганізмами. Також учасники заходу відвідають одне з провідних ягідних господарств регіону – ФГ «Беррі Прикарпаття».

Тим часом на родини фермерів чекатиме розважальна програма. 13 серпня під час екскурсії вони матимуть змогу відвідати мальовничі простори Прикарпаття, побувати в неймовірному та гостинному місті Яремче, завітати на крафтові сироварні та насолодитися гірськими красотами. А вже наступного дня всі охочі матимуть змогу взяти участь у сімейному ягідному фестивалі ZAHID BERRY FEST, який стартує о 12 годині на території ФГ «Беррі Прикарпаття» (с. Чукалівка, вул. Олеся Довбуша).

Реєстрація вже розпочалася.

З питань участі, партнерства та спонсорства звертайтеся за телефонами: (067) 266-15-73, (067) 476- 37- 49. E-mail: info@uaberries.com

Нагадаємо, ZAHID BERRY FEST збере на Прикарпатті ягідівників.

Журнал «Ягідник»

Останні статті