Виробники лохини зіткнулися зі зростанням конкуренції через розширення сезонів врожаю

 Виробники лохини зіткнулися зі зростанням конкуренції через розширення сезонів врожаю

Незважаючи на кризу, викликану Covid-19, попит на лохину по всьому світу продовжує зростати, а ринок посилює вимоги до якості і до санітарної безпеки ягід. 

Зараз вкрай важливо, щоб учасники галузі аналізували поточний стан і обговорювали перспективи, повідомляє інтернет-портал FruitNews  за матеріалами blueberriesconsulting.com . 

У висновках Вісника міжнародного ринку лохини 2019/2020 (Yearbook 2019/2020 International Blueberry Market), опублікованого компанією IQonsulting, відзначається, що пристосувавшись до різних кліматичних умов, виробники розширили власні сезони збору врожаю і зіткнулися з загостренням конкуренції. Тепер успіх на ринку залежить не від «вікон» між сезонами інших країн, а від конкурентоспроможності кожного виробника. 

Серед найважливіших характеристик ягоди учасники галузі відзначають лежкість, товарний вигляд, презентацію продукту, загальну якість і впізнаваність бренду серед покупців. Як підкреслив Мартін Карільо, впливають на конкурентоспроможність інфраструктура, логістика, мережа реалізації, досвід, довіру і стан галузі.

Експерти стверджують, що популярність лохини на світових ринках відображає прагнення споживачів вести здоровий спосіб життя, тому споживання цієї ягоди буде рости. Особливо перспективними є ринки Азії. 

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *