Виробник сублімованої малини планує вийти на ринок Польщі

 Виробник сублімованої малини планує вийти на ринок Польщі

Компанія з Львівщини «Агро Буськ», яка вирощує лохину і малину, а також розвиває власну переробку у вигляді сублімованих малинових снеків, планує вийти на ринок сусідньої Польщі. Тому підприємство стало учасником експортної програми виходу на ринок Польщі. Детальніше про те, в чому полягає ця програма та які преференції вона надає, ексклюзивно проєкту «Ягідник» розповів керівник компанії «Агро Буськ» Олександр Барбанюк.

– Звичайно, ми б хотіли реалізовувати свою продукцію на ринку Польщі, тому ця програма для нас дуже актуальна. Я б рекомендував долучитися до неї всім виробникам, навіть якщо ви не плануєте працювати на ринку сусідньої держави, адже ви отримаєте знання, необхідні для роботи на українському ринку, – зазначив Олександр Барбанюк.

Читайте також: Бізнес-тур на ягідні плантації компанії «Грасс Авеню»

З його словами, компанія «Агро Буськ» в подальшому планує реалізовувати в Польщі сублімовані малинові снеки, адже розвиває переробку саме в цьому напрямку:

– Спочатку в нас була одна сублімаційна машина. Для нас це був тестовий варіант, тому і її потужність становила лише 1,5 кілограма готової продукції за цикл. Невдовзі ми докупили другу машину та плануємо придбати третю, а також зробити ремонт у приміщенні, де буде знаходитися виробництво.

Підприємство  планувало масштабувати переробку 2022 року, але налаштувати виробництво так і не вдалося через нестабільне електропостачання. Адже сублімація – це досить тривалий процес, і якщо вимкнуть електропостачання, вся продукція може зіпсуватися, розповідає керівник компанії Олександр Барбанюк.

Програма експортної підтримки виходу на польський ринок реалізовується Міністерством цифрової інформації, проєктом Дія.Бізнес, Офісом з розвитку підприємництва й експорту за підтримки Уряду Великої Британії (UK Aid) та Київською школою економіки. Зазначається, що бренди отримають індивідуальну траєкторію допомоги – від базового аналізу продукту для іноземного ринку до виготовлення текстового та візуального контенту для промоції продукції компанії в онлайні. Також бізнесу буде надано маркетингову та юридичну допомогу для налагодження експортних процесів між українським бізнесом та партнерами за кордоном. Крім того, учасники експортного пілоту отримають рекламне просування на ринку Польщі, яке здійснюватимуть залучені у проєкт агенції.

Читайте також: Механізація збору ягід збільшить рентабельність плантації

Журнал «Ягідник»

Останні статті