Виробник лохини отримав безвідсотковий кредит на добрива й пальне

 Виробник лохини отримав безвідсотковий кредит на добрива й пальне

Компанія «Блу Бері», яка вирощує лохину в Закарпатській і Черкаській областях, отримала в кредит 4,3 мільйона гривень під 0% для закупівлі мінеральних добрив і паливно-мастильних матеріалів за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Про це повідомляє Мінекономіки на своїй сторінці у фейсбуці.

Зазначається, що перед війною підприємство розпочало будівництво власного складу для зберігання ягід. Але через вторгнення росії будівництво об’єкту довелося призупинити. Крім того, компанія зіштовхнулася з проблемою браку оборотних коштів. Враховуючи сезонність бізнесу (і, як результат, валютної виручки), а також блокування проведення платежів за поставлену продукцію від низки клієнтів, підприємство відчуло гострий брак коштів.

– Вихід знайшли, залучивши фінансування в межах державної програмі «Доступні кредити 5-7-9%». ТОВ «Блу Бері» отримало 4,3 млн грн під 0% для закупівлі мінеральних добрив та паливно-мастильних матеріалів. Таким чином, компанії вдалося провести удобрення ґрунтів відповідно до технологічної карти, що є важливою передумовою високого врожаю, – йдеться у повідомленні.

У міністерстві додають, що надалі підприємство планує нарощувати експорт продукції. Керівник компанії Наталя Пукшин бачить готовність з боку іноземних партнерів купувати українську лохину, компанія також має договори трьома десятками українських торговельних мереж на постачання продукції.

Читайте також: «Ягідник» № 2 уже вийшов друком!

Журнал «Ягідник»

Останні статті