Вийшов друком журнал «ЯГІДНИК» №3!

 Вийшов друком журнал «ЯГІДНИК» №3!

Шановні читачі! Презентуємо третій у 2021 році випуск журналу «ЯГІДНИК», який присвячений технологіям ягідництва та популяризації споживання ягід. Лише актуальні новини, поради та досвід допоможуть вашому бізнесу розвиватися та стати успішнішим. Ознайомитися зі змістом журналу можна тут.

Як пройшов 10-11 червня один з найуспішніших заходів медіагрупи «Технології та Інновації» – VI Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» та про бізнес-тур на передові підприємства Черкащини, який відбувся під час конференції? Читайте про це на сторінках журналу, а також про досвід і поради щодо вирощування кісточкових культур – черешні та вишні, як захистити їх плоди від шкідників, хвороб і погодних чинників, як досягнути максимального врожаю, куди реалізовувати врожай тощо.

У фокусі номеру – лише найактуальніші питання, які стосуються вирощування лохини, малини, суниці садової, ожини, аґрусу, актинідії тощо, а також передовий досвід підприємств СВК «Ягідки» (ТМ BigBlue), «Фруктовий сад АТ», «Магістр Лайф», ТОВ «АГРОФРУКТ ЛТД», ФГ «Сапераві», «Ядлось» та інших.

Окрім того, в журналі приділена увага й актуальній темі переробки ягідної продукції, зокрема, технологіям зберігання, заморожування та переробки ягід. Зокрема, на сторінках журналу – інформація про флюїдизаційні тунелі заморожування Unidex, а також про якісну переробку обліпихи за допомогою обладнання Mega. А про те, як успішно надавати послуги з заморожування іншим господарствам, розповіли у компанії «Лакі-2017».

Про питання вітчизняного садивного матеріалу, селекції та українського ринку саджанців розповів заступник директора з наукової роботи інституту садівництва Національної академії аграрних наук України (НААН) Олександр Ярещенко.

Родзинка номеру – журавлина та жимолость, досвідом вирощування яких поділилися білоруські колеги, зокрема, найбільше господарство Європи, яке займається вирощуванням журавлини, – «Полесские журавины». А про питання живлення жимолості «Ягіднику» розповів завідувач лабораторії Центрального ботанічного саду НАН Білорусі (лабораторія екологічної фізіології рослин) Олександр Яковлєв.

Невід’ємна частина журналу «ЯГІДНИК» присвячена питанням захисту та живлення ягідних насаджень. Зокрема, в новому випуску журналу читачі матимуть змогу дізнатися, як можна успішно боротися зі шкідниками, хворобами й абіотичними факторами природи

Це лише невелика частина тем, які висвітлені в новому випуску «Ягідника». Аби поринути у світ ягідництва, читайте та передплачуйте «Ягідник»!

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті